Заяви підтримки та солідарності громадянського суспільства Молдови

03
Гру
2013
Категорії: Заяви / Новини

1 грудня 2013, Кишинів


Рада НДО та НРУ: громадянське суспільство Молдови солідарне з європейською опцією і демократичними трансформаціями України


Громадянське суспільство Молдови підтримує європейські та демократичні прагнення України. Народної автентичної підтримкою європейського вибору в Україні не можна нехтувати. Послідовне впровадження європейських демократичних перетвореннях є обов’язком політичного класу.


Ми солідарні з наміром європеїзації України, затребуваної проведенням мирних демонстрацій у столиці сусідньої країни та інших містах з мільйонами учасників, які скористалися своїм правом на свободу мирних зібрань. Мирн
ий прояв курсу європеїзації є демократичним правом висловлювати суть конституційного демократичного перетворення суспільства.

МипідтримуємодемократичнегромадянськесуспільствовУкраїні, івцьомуконтекстіВільнюськудеклараціюпроважливурольгромадянськогосуспільствавпроцесієвропейськоїінтеграціїУкраїни. Процес демократичних перетворень виступає за право на свободу мирних громадських зборів, за ответвенность уряду у прийнятті рішень на транспарентной основі і в інтересах громадян зважаючи реформування демократичних інститутів.

Відкидаємо спроби деяких акторів спрямовані на спотворення мирного характеру демонстрацій в Україні, явища знайомого як здатним викликати агресивні дії – що сталося під час мирних демонстрацій 7 квітня 2009 року в центрі Кишинева. Силові структури в цьому контексті, органи міліції та безпеки – зобов’язані сприяти зважаючи здійсненню права на свободу мирних зібрань та на підтримку громадського порядку.

Адресум це заклик до всіх демократичних сил для продовження європейської інтеграції України в тому числі тому що реальнsй процес європеїзації всій Молдови можливо тільки разом з Україною.

Ми звертаємося до Президента Республіки Молдова, Уряду та Парламенту Республіки Молдова, політичних партій демократичного спрямування, повною мірою висловити підтримку європейській інтеграції України і демократичним перетворенням.

________________________________________________________
Національна Рада Участі (НРУ),
www.CNP.md, в НРУ входить 30 організацій і більше 100 кооперативних організацій у різних областях державних політик, які сприяють прозорості та підзвітності управління державою.

Рада НДО Республіки Молдова (Рада НДО) www.ConsiliulONG.md, представляє більш ніж 100 організацій громадянського суспільства, що працюють по всій Молдові та які представляють волю народу.