Засідання Робочої групи 4 “Контакти між людьми”: звіт за підсумками обговорення

27
Січ
2018
Категорії: Новини / новини проекту "Громадська синергія" / Новини РГ 4 / новини членів УНП / РГ4

IMG_3038

16 січня відбулася зустріч Робочої групи 4 УНП «Контакти між людьми». Учасники зустрічі підвели підсумки роботи у 2017 р., а також обговорили можливості долучення до нових ініціатив в контексті діяльності Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окрім того, члени групи поділилися інформацією щодо напрямків діяльності і проектів, над якими зараз працюють їхні організації, в тому числі щодо грантових проектів в рамках проекту «Громадська синергія», а також в рамках регрантингу ФГС СхП.

Особливий фокус дискусії стосувався планування роботи групи на 2018 рік. Учасники зустрічі напрацювали низку ідей щодо спільних проектів і заходів, налагодження і розвитку співпраці з органами влади, участі у обговоренні важливих урядових програм і документів. Також обговорювалися різні ініціативи і формати з метою посилення взаємодії між організаціями-членами групи, прийняття спільних документів, проведення семінарів і тренінгів, адвокаційних кампаній. Висловлені ідеї будуть використані для напрацювання операційного плану РГ4 на 2018 рік.

Завантажити звіт за підсумками засідання: 16.01_WG4_report.

Більше фото з засідання.

Засідання пройшло за підтримки проекту «Громадська синергія», що співфінансується ЄС та Міжнародним фондом «Відродження» (МФВ) і виконується Європейською програмною ініціативою МФВ