Запрошення до участі у фотоконкурсі «Молодь створює контакти між людьми!» в рамках Робочої групи 4 Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

23
Жов
2015
Категорії: Анонси / Новини / РГ4

 

Запрошення до участі у фотоконкурсі
«Молодь створює контакти між людьми!»

в рамках Робочої групи 4 Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

 

Робоча група 4 Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (https://www.facebook.com/groups/525592474155838) оголошує фотоконкурс «Молодь створює контакти між людьми!» в рамках пріоритетів Східного партнерства Форуму громадянського суспільства (ФГС СП).
Робоча група “Контакти між людьми” ФГС СП складається з організацій громадянського суспільства з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України. Діяльність цієї робочої групи спрямована на реалізацію реформ в областях, які включають в себе спрощення візового режиму, освіту, молодь, культуру і контакти між літніми людьми.

Основні завдання фотоконкурсу «Молодь створює контакти між людьми!”:

  • Сприяти розвитку контактів між людьми через презентацію досвіду організацій громадянського суспільства в країнах Східного партнерства в реалізації молодіжних проектів в рамках програми «Молодь в дії» (2007-2013), Молодіжного Вікна Східного партнерства (2012-2013) та Erasmus + (2014-2020) ;
  • Підвищити видимість і обізнаність про програму Erasmus + і можливостей для молоді країн Східного партнерства;
  • Сприяти неформальному підходу до навчання і молодіжному міжнародному співробітництву в країнах Східного партнерства.

Партнер конкурсу – Ресурсний центр SALTO Східної Європи і Кавказу (http://www.salto-youth.net/eeca/).

Фотографії будуть опубліковані в ФБ-групі Робочої групи-4 Східного партнерства Форуму громадянського суспільства (https://www.facebook.com/groups/525592474155838) і доступні для відкритого голосування. Переможці конкурсу будуть визначені членами журі з урахуванням результатів електронного голосування.

Переможці будуть названі на 7 щорічній Асамблеї Східного партнерства Форуму громадянського суспільства в Києві в листопаді 2015 року, а кращі фотографії будуть представлені на фотовиставці.
Переможці будуть нагороджені спеціальними призами від Ресурсного центру SALTO Східної Європи та Кавказу. Один з них – участь у міжнародному молодіжному заході в 2016 році.

Умови конкурсу

Учасники:

  • Представники з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України, які брали участь або беруть участь у молодіжних проектах з партнерами з країн Східного партнерства в рамках програм «Молодь в дії» (2007-2013), Молодіжного вікна Східного партнерства (2012- 2013) або Erasmus + (2014-2020).
  • Організації громадянського суспільства з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України, які реалізують / беруть участь або реалізували / брали участь у проектах з партнерами з країн Східного партнерства в рамках програм «Молодь в дії» (2007-2013), Молодіжного вікна Східного партнерства (2012-2013) або Erasmus + (2014-2020).

Кожен учасник може подати від 1 до 5 робіт на конкурс.

Технічні вимоги до фотознімків:

Формат JPG з роздільною здатністю 300 точок на дюйм для кольорового фото і 600 точок на дюйм для чорно-білого зображення (розмір файлу – до 2 Мб). Фотографії повинні бути відправлені разом з анкетою учасника (російською або англійською ) на електронну адресу eapwg4contest@gmail.com не пізніше 9 листопада 2015р. в наступному форматі:

  • Тема листа: «EaP_WG4_Contest_Страна _Фамілія учасника».
  • Всі файли повинні бути пронумеровані і названі в наступному форматі: анкета для учасників – Країна _Прізвище учасника (тобто Ukraine_Ostapenko.doc); фото – Країна _ Прізвище учасника_номер фото (наприклад, Ukraine_Ostapenko_1.jpg Ukraine_Ostapenko_2.jpg, і т.д.). 

Крайній термін подачі робіт – 9 листопада 2015
Детальна інформація – через e-mail: eapwg4contest@gmail.com

Контакти:
Овсеп Хуршудян, Рг4 Координатор СхП, Центр підтримки громадських ініціатив “Вільний громадянин”, Вірменія, hovsepkhurshudyan@gmail.com;
Оксана Бондар, національний координатор РГ 4, Вінницький регіональний інформаційний центр “Креатив”, Україна, oksana.bondar.v@gmail.com