Відкрита подача заявок на 8-у щорічну Асамблею Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

2015120716553436_540_358_1_0
24
Лют
2016
Категорії: Анонси / Заяви / Новини

Відкрита подача заявок на 8-у щорічну Асамблею Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

Керівний комітет Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП) запрошує всіх зацікавлених сторін взяти участь у 8-й щорічній Асамблеї Форуму, який пройде 28-30 листопада 2016 в Брюсселі, Бельгія.

Форум громадянського суспільства є відкритим для широкого кола організацій громадянського суспільства: НУО, науково-дослідних центрів, некомерційних фондів, профспілок, організації роботодавців, професійні асоціації, торгові палати, бізнес-асоціації, держави-члени ЄС і міжнародні організації та інші відповідні суб’єкти громадянського суспільства Східного Партнерства.

Учасники будуть відібрані на основі наступних критеріїв:

- Відповідність вимогам  - кандидати повинні представляти неурядові, безпартійні (інституційно не пов’язані з політичною партією) організації, які поважають демократичні цінності.
- Різноманітність сфер діяльності – дуже важливо забезпечити залучення всіх основних компонентів громадянського суспільства і в той же час гарантувати репрезентативність кожної з тематичних робочих груп [1] і підгруп [2]. В онлайн-заявці кандидати мають можливість вказати, до яких робочим груп та підгруп вони хочуть приєднатися, і брати участь в їх роботі щонайменше до наступної щорічної зустрічі Форуму.
- Робота в областях, що мають відношення до пріоритетів Східного Партнерства.
- Участь в роботі попередніх асамблеях Східного Партнерства Форуму громадянського суспільства, в роботі національних платформ і робочих груп, а також намір і можливість брати участь в роботі ФГС в 2016/2017 роках.
- Ротація – це право учасників, які не брали участі в попередніх щорічних Асамблеях; вони мають пріоритет над тими, які вже брали участь.

Дедлайн подачі заявок до 24:00, 20 квітня 2016.

Для подачі заявки на 8-у щорічну Асамблею, заповніть форму заявки англійською або російською.

Якщо у вас виникли питання, що стосуються прийому заявок, будь ласка, надсилайте їх за електронною поштою support@eap-csf.eu

 

Джерело: http://eap-csf.eu/en/news-events/news/applications-now-open-for-the-8th-eap-csf-annual-assembly/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=applications_now_open_for_the_8th_eap_csf_annual_assembly