В середині липня відбудеться “Школа громадської синергії” для активістів УНП і УС ПГС

07
Лип
2017
Категорії: Анонси / Новини / новини проекту "Громадська синергія"

Громадська синергія_лого з підписомЕфективна адвокаційна діяльність – дієве відстоювання інтересів суспільства у просуванні євроінтеграційних реформ – необхідна умова виконання місій Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Але без відповідних спроможностей і належної координації зусиль складно домогтися істотного впливу на дії влади. Саме тому розвиток адвокаційних навиків та спільне планування адвокаційних кампаній – у фокусі першої Школи громадської синергії, спрямованої на підвищення спроможностей членів Платформ та збільшення згуртованості і ефективності їхніх дій.

Школа проходитиме 13-15 липня 2017 року в м. Чернігів за підтримки проекту «Громадська синергія», який фінансує ЄС та виконує Міжнародний фонд «Відродження». У Школі візьмуть участь активісти Платформ – координатори Робочих груп, керівники регрантингових проектів за підтримки «Громадської синергії», автори аналітичних документів, що готуються під егідою Платформ.

З допомогою досвідчених фасилітаторів, учасники Школи працюватимуть над формуванням/удосконаленням навичок планування та проведення кампаній з представництва і обстоювання інтересів: аналізу проблеми, вибору шляхів рішення, залучення заінтересованих сторін та їхньої мотивації, формування плану проведення кампанії, розробки комунікативних повідомлень, співпраці зі ЗМІ тощо. Очікується, що учасники сформують спільну основу для представництва інтересів на підставі визначених Платформами стратегічних напрямків, визначать сфери та конкретні проблемні питання, які потребують адвокаційної кампанії для вирішення, визначать ролей організацій-членів у їхній реалізації. У результаті Школи учасники спільно розроблять декілька адвокаційних кампаній в сфері євроінтеграційних реформ, а також зможуть більш ефективно планувати та реалізовувати подальшу проектну діяльність.