У Вільнюсі відбулася зустріч Керівного комітету Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

31
Лип
2017
Категорії: Новини / Новини ФГС СхП / Регрантинг ФГС СхП

SC1

7-8 липня 2017 р. у Вільнюсі відбулася зустріч Керівного комітету Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Метою зустрічі членів Керівного комітету Форуму, що цьогоріч зібралися уже втретє, було обговорити підготовку до Щорічної асамблеї Форуму 2017 року і Конференції громадянського суспільства, а також проведення деяких важливих внутрішніх структурних реформ ФГС СхП.

Більша частина зустрічі була присвячена сесіям «мозковому штурму»  з метою розробки Стратегії Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства на 2018-2020 роки та можливих сценаріїв проведення внутрішніх реформ. У світлі майбутньої стратегії, яка буде прийнята на Щорічній асамблеї ФГС СхП у жовтні, члени Керівного комітету Форуму обговорили плани щодо майбутніх зустрічей та дій, включно з адвокаційними ініціативами.

Цього року 9-ту Щорічну асамблею Форуму СхП об’єднали з  Конференцією громадянського суспільства Східного Партнерства в один захід, який матиме спільний порядок денний та відбудеться 25-27 жовтня в Талліні. Члени Керівного комітету обмінялись думками щодо порядку денного цього заходу і процедури розробки та прийняття Декларації громадянського суспільства, що також буде проголошена в Талліні.

Крім того, Керівний комітет обговорив можливі зміни до регрантингової програми ФГС СхП. Окрема сесія була також присвячена підготовці до 9-го Неформального партнерського діалогу в Кишиневі, під час якої член Керівного комітету ФГС СхП Іна Косеру (Ina Coseru) презентувала позицію Форуму для цього заходу.

Детальніше про теми і підсумки обговорення можна довідатись, ознайомившись з протоколом зустрічі (англійською мовою).

Джерело: http://eap-csf.eu/index.php/2017/07/26/third-sc-meeting-vilnius/