Результати конкурсу регрантингу ФГС СхП: перелік українських організацій, задіяних в реалізації підтриманих проектів

29
Бер
2017
Категорії: Документи ФГС / Новини / Новини ФГС СхП / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ4 / РГ5 / Регрантинг ФГС СхП

Regranting-2

Як повідомлялося раніше, наприкінці лютого Секретаріат Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (Брюссель) оголосив результати конкурсу регрантингу-2017.

 Всього для участі у конкурсі було отримано 60 заявок, з яких 52 були відібрані як такі, що відповідають критеріям конкурсу. З цих 52-х заявок конкурсна комісія підтримала фінансування 16 проектів.

 Серед проектів, що отримали фінансування, є два проекти, де головними виконавцями є українські організації:

-       «Розумне управління відходами в країнах Східного Партнерства» («Smart waste management in Eastern Partnership Countries») – ГО «Гарні справи»;

-       «Сприяння прогресу Білорусі, Молдови та України у європейській реформі екологічного врядування» («Advancing Belarus, Moldova and Ukraine for the European Environmental Governance Reforms») – ВЕГО MAMA-86.

Обидві організації здійснюють свою діяльність у рамках Робочої групи 3 Української національної платформи і Форуму – «Довкілля, зміни клімату та енергетична безпека».

Більшість з відібраних проектів були подані у рамках пріоритетів Робочої групи 1 «Демократія, права людини, належне урядування та стабільність», РГ 3 «Довкілля, зміни клімату та енергетична безпека» і РГ 4 «Контакти між людьми», і передбачали діяльність принаймні в 3-х країнах Східного Партнерства.

Нещодавно став відомим перелік українських організацій, залучених до виконання підтриманих проектів як партнери. Відповідно до цієї інформації, з решти 14 проектів українські організації виступають партнерами у 9 проектах. Дивитись повний перелік тут: Selected projects 2017_Ukrainian partners. Водночас звертаємо увагу, що Секретаріат ФГС СхП в найближчі тижні здійснюватиме підписання контрактів з залученими організаціями, тому перелік може ще коригуватися.

Ще раз вітаємо переможців і бажаємо цікавої і плідної діяльності в рамках проектів, підтриманих ФГС СхП!

 

Оригінал оголошення результатів конкурсу тут - http://eap-csf.eu/index.php/call-for-project-proposals-under-the-eap-csf-re-granting-scheme-2017/