Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво: РГ4 УНП, 2021


10 Квітня, 2022

Представляємо дослідження Молодіжної організації «СТАН» «Ухоробрене юнацтво. Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво” (РГ4 УНП) в рамках одноіменної ініціативи.

Проведено Desk Research задля аналізу діючих Програм з розвитку соціального підприємництва. Також було проведено поверхневий аналіз підходів Міських центрів зайнятості щодо формування економічної та фінансової стабільності й розвитку для молодих людей. Створено базу даних з 30 найбільш відомих соціальних підприємств Івано-Франківська та проведено 16 інтерв’ю з їх засновниками та ключовим персоналом.

На основі отриманої інформації було створено аналітичний звіт та розроблена “Карта соціальних підприємств Івано-Франківська”. Ця карта написана командою молодих дослідників з України та Киргизстану для молоді, яка хоче розвивати власні підприємницькі навички та створювати власні шкільні та молодіжні фірми. Карта є легкою для використання як окремими активістами, так й організованими групами. Вона ідеально підходить для організації навчальних візитів для молоді з інших громад, вивчення кращого досвіду на локальному рівні, розвитку співпраці.

ЗАВАНТАЖИТИ Аналітичний звіт “Ухоробрене юнацтво: підходи у формуванні підприємницьких навичок серед молоді” створено експертами з соціального підприємництва та залучення молоді до прийняття рішень Ярославом Мінкіним, Марією Процак, Андрієм Воликом та Світланою Зеленською.