Довкільна та кліматична стійкість СхП: РГ3, 2020


15 Квітня, 2021

Представляємо результати спільної ініціативи Робочої групи 3 «Довкілля, зміни клімату та енергетична безпека» за темою «Довкільна та кліматична стійкість Східного партнерства – оцінка перспективи досягнення в Україні», за підсумками якої підготовлено аналітичний документ, призначений як для організацій громадянського суспільства для допомоги в адвокації проєвропейських змін, так і для української влади та європейських владних інституцій, яким аналітичний документ стане в нагоді у формуванні нових політик та взаємовідносин. Документ підготовлений авторським колективом у складі членів Робочої групи 3 «Довкілля, зміни клімату та енергетична безпека» УНП ФГС: Наталії Андрусевич (РАЦ «Суспільство і довкілля»), Руслана Гаврилюка (Національний екологічний центр України), Олени Кравченко та Наталії Куць (МБО «Екологія-Право-Людина»), Тамари Малькової (МБО ІЦ «Зелене досьє»), а також Анни Голубовської-Онісімової.

Головне питання дослідження: який оптимальний сценарій розвитку екологічної політики до 2025 року може забезпечити екологічну та кліматичну стійкість України?

Проведена авторами оцінка реальних перспектив України дозволить позбавитися зайвих ілюзій та встановити реалістичні цілі, а також індикатори необхідних змін, які в майбутньому дозволять здійснювати моніторинг та об’єктивно оцінювати прогрес України в реалізації реформ.

Аналітичний документ «Довкільна та кліматична стійкість Східного партнерства – оцінка перспективи досягнення в Україні», автори Н. Андрусевич, Р. Гаврилюк, О. Кравченко, Н. Куць, Т. Малькова, Г. Голубовська-Онісімова, Київ, 2020. – 53 с.