Прийнято Стратегічний план на 2017-2020 рр., політику членства та організаційно-комунікаційні принципи УНП

12
Гру
2017
Категорії: Документи Платформи / Новини / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ4 / РГ5

GettyImages-strategy-5722ac343df78c56405a34b6

Протягом останнього року велику увагу в діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства було приділено стратегічному плануванню діяльності та інституційному розвитку Платформи. Зокрема, у 2017 р. Керівний комітет УНП розробив кілька проектів документів, що визначають завдання та стратегічний вектор розвитку УНП на 2017-2020 рр., а також регламентують окремі аспекти діяльності Платформи: Стратегічний план, політику членства та організаційно-комунікаційні принципи УНП (див. тексти документів: Strategic Plan, Membership PolicyCommunications Rules).

Стратегічний план, серед іншого, визначає мету діяльності та цінності Платформи, її місію і стратегічну візію, засади взаємодії з зацікавленими сторонами (стейкхолдерами), стратегічні і операційні цілі діяльності. Політика членства визначає процедуру набуття та припинення членства в Платформі, права та обов’язки членів УНП. Організаційно-комунікаційні принципи визначають порядок внутрішньої (використання загальної розсилки та розсилок робочих груп) та зовнішньої (комунікація з ФГС СхП та його національними платформами, стейкхолдерами та медіа) комунікації членів Платформи, процедуру підготовки позиційних заяв.

Усі три документи обговорювалися та були прийняті за основу під час Щорічної конференції УНП, що відбувалася 3-4 жовтня в Києві. Також під час конференції було узгоджено, що до 3 листопада члени Платформи матимуть можливість подати пропозиції і зауваження до документів з метою їх доопрацювання.

Після аналізу і опрацювання поданих пропозицій Керівним комітетом УНП, документи були повторно винесені на голосування. Період голосування тривав з 30 листопада по 6 грудня 2017 р. Процедура голосування проводилась в електронному режимі (шляхом надсилання повідомлення щодо підтримки/непідтримки проектів документів на спеціально створені електронні скриньки). Проголосувати могли організації-члени УНП, які брали участь у Щорічній конференції УНП.

За підсумками голосування, всі три документи були прийняті в цілому: за них проголосувало більше половини організацій, що взяли участь у Щорічній конференції УНП-2017.

Таким чином, усі три документи набули чинності.

Зокрема,

1) У голосуванні за Стратегічний план УНП взяли участь 45 організацій з 71 організації, що брали участь у Щорічній конференції УНП (з них “за” висловились – 42, “утримались” – 3 організації); 

2) У голосуванні за політику членства взяли участь 44 організації з 71 організацій-членів УНП, що брали участь у Щорічній конференції (з них “за” висловились – 41, “утримались” – 2, “проти” – 1);

3) У голосуванні за організаційно-комунікаційні принципи взяли участь 44 організації з 71 організацій-членів УНП, що брали участь у Щорічній конференції (з них “за” висловились – 39, “утримались” – 2, “проти” -3).

З переліком організацій, які взяли участь у голосуванні по кожному з документів (чиї голоси були зараховані відповідно до критеріїв участі), можна ознайомитися тут (voting_results).