Презентація звіту Chatham House “Боротьба за Україну” (‘The Struggle for Ukraine’) та розмова з представниками громадянського суспільства “Реформи в Україні та вплив громадянського суспільства”

21
Бер
2018
Категорії: Новини / новини європейської інтеграції / новини проекту "Громадська синергія"

23472182_10213965963920251_8140354890594064217_nЛондонський Королівський інститут міжнародних відносин Chatham House восени 2017 року підготував комплексне дослідження “Боротьба за Україну” (‘The Struggle for Ukraine’) щодо змін і перетворень в Україні, які відбулися з часів Революції Гідності. Доповідь присвячена підсумуванню основних викликів, успіхів та невдач у зовнішній і внутрішній політиці з часів Євромайдану: від безпекових, що пов’язані з російською агресією, до потреб глибинного реформування і модернізації української держави. Найголовнішою та найбільш революційною зміною в Україні експерти Chatham House називають нові стандарти відкритості, прозорості та громадянського контролю за органами влади.

22 березня 2018 року у Львові автори звіту “Боротьба за Україну”:

  • Джеймс Ніксі, Керівник Програми Росія і Євразія, Chatham House
  • Орися Луцевич, Менеджер Українського Форуму, Chatham House
  • Мартін Краг, Інститут міжнародних відносин, Швеція 

будуть презентувати та обговорювати з представниками громадянського суспільства стан реформ, основні виклики та завдання громадянського суспільства на шляху до євроінтеграції України.

На Ваші численні запити щодо потреб комунікації  з європейськими експертами інформуємо про можливість приєднатись до онлайн-трансляції презентації  звіту. Посилання на з’явиться на facebook-сторінці події  на початку заходу.

До уваги львівських організацій – членів Платформи, а також Ваших партнерів: є  можливість взяти участь безпосередньо в заході. Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/15HHuIYCL6YNU-unxbUqXsrE_mXBmAZiwBvDBV4S_CrI/edit.

Дата: 22 березня 2018 року

Час: 18:30-20.30

Місце проведення: кафе “Ратуша”, площа Ринок, 1. 

Chatham House є топовим аналітичним центром не тільки Великої Британії, а й світу з майже столітньої історією. В 2015 році в рамках цього дослідницького центру був започаткований  “Український Форум” як унікальний майданчик для досліджень та дебатів щодо України.

Партнери заходу: Chatham House, проект “Громадська синергія” за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження”, Західноукраїнське регіональне представництво Міжнародного фонду “Відродження”, Інститут лідерства та управління Українського католицького університету.