Представники УНП взяли участь у тренінгу з наближення законодавства України до права ЄС

06
Лип
2017
Категорії: Новини / новини членів УНП / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ5

27 червня, в рамках тренінгової програми «Підвищення спроможності Парламенту у сфері європейської інтеграції шляхом удосконалення якості законодавства та прискорення правового наближення на основі Угоди про асоціацію Україна-ЄС» відбувcя перший семінар «Угода про асоціацію між Україною та ЄС та роль адаптації законодавства України до права ЄС». У семінарі, зокрема, взяли участь  представники УНП ФГС СхП – Вячеслав Рой (координатор РГ5),  Ірина Коссе (представник РГ2) та Ольга Машталер (Секретар УНП).​ ​

IMG_3788Загалом в рамках програми передбачається провести 8 тренінгів у період з червня 2017 року по березень 2018 року. На першому, вступному семінарі (27 червня) було розглянуто питання методології наближення законодавства. Семінар провела експерт у сфері права ЄС ​Алла Джунь, яка, зокрема, прокоментувала виклики, що стоять перед Парламентом.

Решта семінарів будуть присвячені темам, які наразі є актуальними для розгляду законопроектів, що належать до сфер, охоплених Угодою про асоціацію та правом ЄС (інтелектуальна власність, публічні закупівлі, конкуренція, співробітництво у сферах енергетики, транспорту, довкілля, оподаткування тощо). Тренінги будуть проводитися спільно з Парламентською експертн​ою​ груп​ою​ з європейської інтеграції і Фундацією «Відкрите суспільство», в партнерстві з Комітет​ом​ ​ВРУ ​з питань європейської інтеграції та за підтримки ​Посольства Великої Британії в Україні. ​У тематичних семінарах зможуть взяти представники УНП, що є фахівцями у сферах, в рамках яких будуть аналізуватися відповідні законопроекти.

IMG_3786

Програма семінару (programme) та інформація про проект (information).