Оголошено результати конкурсу регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства на 2019 рік

06
Лют
2019
Категорії: Новини / Новини ФГС СхП / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ4 / РГ5 / Регрантинг ФГС СхП

Copy-of-Re-granting-3-2В рамках конкурсу регрантингу-2019 Форуму громадянського суспільства Східного партнерства Секретаріат Форуму отримав 39 заявок, з яких 31 були відібрані як такі, що відповідають усім критеріям. За результатами оцінювання, переможцями грантового конкурсу стали 13 проектів.

Серед відібраних проектів, у 3-х проектах українські організації – члени Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства – є провідними виконавцями, ще у 8-ми – залучені як партнерські організації. Варто зазначити, що за кількістю проектів, де українські організації залучені як партнери, Україна лідирує.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проектів!

Перелік відібраних проектів та організацій-виконавців (список попередній, оскільки ще тривають консультації щодо залучених партнерських організацій та форматів виконання проектів):

РОБОЧА ГРУПА 1 «ДЕМОКРАТІЯ, ПРАВА ЛЮДИНИ, НАЛЕЖНЕ УРЯДУВАННЯ І СТАБІЛЬНІСТЬ»

1)       «Спільна відповідь гібридним загрозам – посилення співпраці громадських організацій у виробленні політики» (“Building a common response to hybrid threats – enhancing cooperation of EaP CSOs in policy solutions building”)

Провідна організація/Lead Partner: Georgian Foundation for Strategic and International Studies

Організації-партнери: “WatchDog.MDCommunity” Association (Moldova), Eurasia Partnership Foundation (Armenia)

2)       «Російська військова присутність в окремих країнах Східного партнерства, та її вплив на ситуацію у сфері прав людини» (“Russian military presence in some of the EaP countries and its impact on human rights situation”)

Провідна організація/Lead Partner: Helsinki Citizens’ Assembly-Vanadzor (Armenia)

Організації-партнери: East European Security Research Initiative Foundation (Ukraine), Promo LEX Association (Moldova)

3)       «Моніторинг останніх тенденцій російської пропаганди: меседжі, інструменти і методи»

Провідна організація/Lead Partner: Internews Ukraine

Організації-партнери: Media Diversity Institute (Armenia), Journalism Resource Center (Georgia), Independent Journalism Centre (Moldova)

4)       «Розробка спільного адвокаційного плану ФГС СхП, національних платформ Східного партнерства з метою сприяння запобігання, розслідування та захисту від гендерно-обумовленого насильства в країнах Східного партнерства та імплементація/ратифікація Стамбульської конвенції» (“Developing the joint advocacy plan of the EaP Forum, EaP National Platforms for the promotion of the prevention, protection and prosecution of the Gender-based violence in EaP Countries and the implementation/ratification of the Istanbul Convention”)

Провідна організація/Lead Partner: NGO “Vesta” (Moldova)

Організації-партнери: Women’s Resource Centre (Armenia), Women’s Political Resource Centre (Georgia), Organization of Popular Education “ABF” (Belarus), Women’s Perspectives (Ukraine), Women’s Association for Rational Development (Azerbaijan)

 

РОБОЧА ГРУПА 2 «ЕКОНОМІЧНА ІНТЕГРАЦІЯ І УЗГОДЖЕННЯ З ПОЛІТИКАМИ ЄС»

5)       «Участь у формуванні порядку денного та інституційних передумов для підвищення цифрової компетентності в Білорусі, Україні та Грузії» (“Contributing to the formation of the agenda and institutional preconditions for enhancing digital competencies in Belarus, Ukraine and Georgia”)

Провідна організація/Lead Partner: Polissya Foundational for International and Regional Studies (Ukraine)

Організації-партнери: International Business and Economic Development Center (Georgia), Scientific and Technological Association “INFOPARK” (Belarus)

6)       «Розвиток стратегій МСБ та їхній вплив на регіональні підприємства малого та середнього бізнесу» (“Development of SME strategies and its impact on regional SMEs”)

 Провідна організація/Lead Partner: Social Strategic Researchers and Analytical Investigations Public Union / SSRAIPU (Azerbaijan)

Організації-партнери: Georgian Association Women in Business, Business Union of Latvia (Latvia), Center for Cross-border Cooperation (Ukraine)

 

РОБОЧА ГРУПА 3 «ДОВКІЛЛЯ, ЗМІНА КЛІМАТУ ТА ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА»

7)       «Підхід до гідроенергетики з точки зору екосистеми: сприяння імплементації європейських вимог до розвитку сфери гідроенергетики в країнах Східного партнерства» (“Ecosystem approach to hydropower: facilitating the implementation of European requirements to development of hydropower sector in states of Eastern Europe Partnership”)

Провідна організація/Lead Partner: National Ecological Centre of Ukraine

Організації-партнери: International Association of River Keepers ECO-TIRAS (Moldova), “KHAZER” Ecological and Cultural NGO (Armenia), Azerbaijan Ornithological Society, NGO “Ecosphere” (Ukraine)

8)       «Енергетична бідність – рекомендації для державної політики та публічний дискурс щодо енергетичної бідності в час реформ» (“Energy Poverty – Guidance for State Policy and Public Discourse on Energy Poverty in the Time of Reform”)

Провідна організація/Lead Partner: World Experience for Georgia

Організації-партнери: DiXi Group NGO (Ukraine), Think-tank Expert-Group Moldova, Center for the Study of Democracy, Department for Political, Administrative and Communication Studies (Romania)

 

РОБОЧА ГРУПА 4 «КОНТАКТИ МІЖ ЛЮДЬМИ»

9)       «Сприяння ефективній візовій лібералізації в Грузії, Молдові і Вірменії шляхом обміну досвідом» (“Facilitating Effective Visa Liberalization in Georgia, Moldova and Armenia through Experience Sharing”)

Провідна організація/Lead Partner: Georgian Institute of Politics (GIP), Georgia

Організації-партнери: Analytical Center on Globalization and Regional Cooperation (ACGRC), Armenia, Institute for European Policies and Reforms (IPRE), Moldova

10)    «Підтримка економічної участі соціально виключеної молоді в країнах Східного партнерства» (“Facilitating Effective Visa Liberalization in Georgia, Moldova and Armenia through Experience Sharing”)

Провідна організація/Lead Partner: National Youth Council of Moldova

Організації-партнери: Armenian Progressive Youth NGO, Youth Alliance AISI (Georgia)

 11)     «Оцінка потреб молоді в країнах Східного партнерства» («Assessing the Needs of Youth in the EaP (ANY EaP)»)

Провідна організація/Lead Partner: Local Democracy Agency (Georgia)

Організації-партнери: Youth Organization STAN (Ukraine), National Youth Council of Moldova, Regional Human Rights and Media Center (Azerbaijan)

 

РОБОЧА ГРУПА 5 «СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВА ПОЛІТИКА ТА СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ»

12)     «Партнерство заради соціальної інклюзивності та політики гендерної недискримінації у працевлаштуванні» (“Partnership for Social Inclusive and Gender Equal Employment Policy”)

Провідна організація/Lead Partner: Armavir Development Centre (Armenia)

Організації-партнери: Bureau of Social and Political Developments (Ukraine), Research-Intellectual Club ”Dialogue of Generation”/RICDOG (Georgia)

 13)     «Дослідження: Трудові права мігрантів з країн Східного партнерства» (“Study: Labour Rights of Migrant workers from EAP countries. Working at the Informal Sector in European Union”)

Провідна організація/Lead Partner: Georgian Trade Union Confederation

Організації-партнери: Centrum Analiz Spoleczno-Economicznych “CASEBelarus” (Poland), Belarusian Congress of Democratic Trade Unions, Construction and Building Materials Industry Workers’ Union of Ukraine

 

Оригінал новини та інфографіка результатів регрантингу: http://eap-csf.eu/re-granting-2019/