Оголошено 4-й конкурс заявок в рамках регрантингу ФГС СхП

28
Гру
2017
Категорії: Анонси / Новини / Новини ФГС СхП / Регрантинг ФГС СхП

Regranting-2

Продовжуючи успішну практику попередніх трьох років, Секретаріат Форуму  громадянського суспільства Східного партнерства оголосив 4-й конкурс заявок регрантингу з метою підтримки проектів регіонального виміру, що сприяють досягненню місії і цілей ФГС СхП.

Конкурс заявок має на меті підтримати діяльність п’яти тематичних Робочих груп ФГС СхП. Пріоритети для кожної Робочої групи та процедура аплікаційного процесу описана у Інструкції для аплікантів (Guidelines for Applicants).

Апліканти заохочуються подавати проектні заявки, які б сприяли формуванню ефективної державної політики та адвокатуванню цілей ФГС СхП на рівні ЄС. Вони мають фокусуватися на просуванні реформ в країнах СхП і повинні посилювати діяльність громадянського суспільства у сферах, де громадянське суспільство до цього не було активним.  Зокрема, проектні заявки мають бути спрямованими на представлення в рамках запропонованих проектів широких суспільних інтересів та потреб.

Будь-який проект, що фінансується в рамках цього конкурсу, повинен реалізовуватись принаймні в 3-х країнах СхП (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова і Україна) з метою напрацювання результатів в регіональному вимірі.

Загальний бюджет конкурсу складає 270.000 євро. При цьому на різні Робочі групи ФГС СхП передбачено окремі квоти:

  • РГ1 – 80 тис.євро;
  • РГ2 – 50 тис. євро;
  • РГ3 – 50 тис. євро;
  • РГ4 – 60 тис. євро;
  • РГ5 – 30 тис.євро.

Будь-яка проектна заявка, що подається в рамках цього конкурсу заявок, повинна передбачати загальний бюджет між мінімально та максимально допустимою вартістю:

  • Мінімальний бюджет проекту: 10 тис.євро
  • Максимальний бюджет проекту: 25 тис. євро
  • При цьому мінімум 10% складає співфінансування.

Співфінансування означає, що отримувач гранту має співфінансувати частину діяльності, що реалізується в рамках проекту.

Ви можете скористатись розробленою аплікаційною формою проектної заявки та бюджету проекту. Проектні пропозиції потрібно надсилати на цю електронну скриньку: applications@eap-csf.eu до 28 січня 2018 р., 24.00 (за Брюссельським часом).

Корисні посилання (документи англійською мовою):

Інструкції для аплікантів (Guidelines for Applicants)

Додаток 1 – Форма проектної заявки (Annex I – Project proposal template)

Додаток 2 – Проект бюджету (Annex II – Budget proposal template)

Додаток 3 – Декларація засвідчення фінансових спроможностей провідної організації-виконавця (Annex III – Declaration of honour on financial eligibility of the lead partner)

Загалом упродовж трьох років регрантингу (2015-2017) було реалізовано 48 проектів. У 2017 р. в рамках конкурсу регрантингу Секретаріат ФГС СхП отримав 60 проектних заявок, з яких було профінансовано 15 проектів.

Джерело новини: http://eap-csf.eu/4th-call-for-project-proposals-under-the-eap-csf-re-granting-scheme/