Новини членів УНП: “Інститут консолідації і партнерства” та “Академія моніторингу і експертизи”

09
Бер
2017
Категорії: Новини / новини членів УНП / РГ4 / РГ5

Інститут консолідації і партнерства (Елена Жорнова) і Академія моніторингу і експертизи (Ольга Жорнова) активно займаються дослідженням громадянського суспільства України.

У січні-лютому 2017 р. в рамках ініціативи сприяння процесам реформування освіти ці організації, зокрема, працювали над розробкою інструментарію дослідження впливу НУО на розвиток неформальної освіти в Україні. Серед завдань дослідження – вивчити інтереси НУО у розвитку системи неформальної освіти в Україні, а також узагальнити ініціативи представників громадянського суспільства щодо статусу НУО як провайдера неформальної освіти.  Розроблений інструментарій є етапом підготовки аналітичних матеріалів щодо спроможності НУО як одного з ключових провайдерів неформальної освіти. Очікується, що аналітичні матеріали міститимуть такі частини: актуальність дослідження, методологія дослідження, емпірична база дослідження, аналіз та рекомендації.

Окрім того, у лютому-березні 2017 р. Ольга Жорнова і Елена Жорнова проводять опитування серед представників громадських організацій з метою вивчення впливу психологічного благополуччя представників НУО на підтримку/уникнення ними взаємодії з владою. Представники громадських організацій – членів УНП також запрошуються взяти участь у цьому дослідженні.

Також Елена Жорнова (Інститут консолідації і партнерства) і Ольга Жорнова (Академія моніторингу і експертизи) у лютому взяли участь у Десятій всеукраїнській науково-практичній конференції “Нові інформаційні технології в освіті», де виступили на тему тенденцій розвитку ІТ-індустрії та їх запровадження у навчальному процесі. За темою виступу буде опублікована стаття «Вітчизняна освіта на шляху до революції 4.0 або про тренд BYOD у навчальному процесі».

У разі додаткових питань прохання контактувати: Ольга Жорнова (0995287697, zhornova@ukr.net), Елена Жорнова (0995287698, kvant_chat@mail.ru).

Дослідницька діяльність є частиною роботи за напрямом «Освіта» і відповідає пріоритетам Східного Партнерства і УНП ФГС СхП.