Національний координатор УНП ФГС СхП Геннадій Максак взяв участь у Асамблеї УС ПГС

04
Кві
2017
Категорії: Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП

23 березня 2017 р. у Києві в Українському домі відбулося зібрання Асамблеї Української Сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС), в якому взяли участь близько 170 учасників – представників громадських організацій з різних регіонів України, а також запрошених гостей – представників органів влади, інституцій і проектів ЄС в Україні тощо.

zoriana

Говорили про те, де Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС є сьогодні, які напрацювання має і що планує на найближчий період. Ділилися досвідом участі в реалізації євроінтеграційних реформ з позицій громадянського суспільства, визначали основні виклики та пріоритетні завдання. Обговорювали можливості для збільшення впливу і налагодження системної роботи УС ПГС та очікування інших учасників євроінтеграційного процесу щодо ролі Платформи. Дискутували щодо ситуації з виконанням Угоди про асоціацію, зокрема в таких пріоритетних сферах, як Поглиблена і всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС, довкілля та питання оплати праці, а також підходи щодо підготовки тематичних доповідей Платформи. Також обговорювали практичні аспекти організації внутрішньої роботи УС ПГС – в рамках Робочих груп, за підтримки проекту «Громадська синергія» та у взаємодії з національною платформою Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

people

Зокрема, Національний координатор Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства Геннадій Максак розповів про діяльність УНП ФГС СхП, підготовку стратегічного плану платформи на найближчі 3 роки, а також представив бачення взаємодії обох платформ для досягнення синергії в адвокації реформ в Україні та комунікації суспільству переваг європейської інтеграції. Одним з перспективним напрямів роботи він назвав взаємодію з громадянським суспільством інших країн Східного партнерства, насамперед тих, що мають укладені Угоди про асоціацію з ЄС, що дозволить порівняти прогрес в євроінтеграції та обмінятися успішними практиками для покращення динаміки реформ. Те, що багато організацій одночасно входять як до УС ПГС, так і УНП ФГС СхП має сприяти кращій реалізації цих планів.

Genaed

З детальною інформацією про перебіг Асамблеї УС ПГС можна ознайомитися за цим посиланням.

 civic synergy