СТАТИ УЧАСНИКОМ УНП

Бажаєте долучитися до діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства і стати членом Платформи?

Для цього Вам потрібно зробити два головних кроки:

  1. Заповнити реєстраційну заявку на сайті Платформи за цим посиланням,
  2. Додатково надіслати пакет документів відповідно до політики членства УНП на електронну скриньку unp.eap@gmail.com.

Детальніше про процедуру і перелік документів можна прочитати за посиланням (див. розділ 2 документу)

Перелік документів, зокрема, включає:

  • 2 рекомендаційні листи від чинних членів УНП (в тому числі не менше 1 рекомендації –  від організації-члена РГ, до членства в якій подається організація-аплікант);
  • Електронну копію статуту;
  • Електронну копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), який містить всі відомості, доступні для надання з ЄДР у вигляді витягу про юридичну особу відповідного виду,
  • Електронну копію рішення ДФС про включення організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
  • Біографічну довідку потенційного уповноваженого представника організації-апліканта. Довідка надається за таким шаблоном: рік народження; освіта; професійна діяльність (основні місця роботи, посади); громадська діяльність. 
  • Згода на обробку персональних даних, наданих в реєстраційній формі та супровідних документах;
  • Рішення керівних органів організації-апліканта про подання заявки на набуття статусу члена УНП;
  • Річні звіти про діяльність організації за 2 попередні календарні роки із зазначенням джерел фінансування такої діяльності, розміщені у вільному доступі, в тому числі – підтверджені факти діяльності, пов’язаної з політикою Східного партнерства та РГ, на членство в якій подається організація.

Звертаємо Вашу увагу, що всі документи з цього переліку мають бути належним чином засвідчені (з печаткою та підписом), при цьому до Секретаріату УНП подаються відскановані копії цих документів. 

У разі повної заявки її зможе розглянути Керівний комітет Платформи. Після прийняття рішення Секретаріат УНП доводить його до відома організації-заявнику.