Квартальна зустріч РГ4 «Контакти між людьми» УНП ФГС СхП: учасники обговорили поточну діяльність та окреслили плани на друге півріччя 2017 р.

06
Чер
2017
Категорії: Новини / Новини РГ 4 / РГ4

IMG_3637

1 червня відбулося засідання Робочої групи 4 “Контакти між людьми” Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (координатор – Марія Симонова).  Засідання проходило у приміщенні проекту “Громадська синергія” (м. Київ, вул. Малопідвальна, 12/10,10:00-14:00) і об’єднало представників 8-ми організацій-членів робочої групи.

Учасники зустрічі обговорили ключові події та плани діяльності Східного Партнерства і Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, до участі чи в реалізації яких потенційно можуть долучитися члени робочої групи. Також присутні делегати мали можливість поділитися інформацією щодо діяльності і проектів, над якими зараз працюють їхні організації. З метою формування операційного плану діяльності робочої групи на друге півріччя 2017 р., делегати обговорили список основних поточних активностей РГ4, а також перелік пріоритетних напрямів навчання для членів робочої групи. Окрім того, були озвучені ідеї, що потенційно можна реалізувати в майбутньому у співпраці з проектом «Громадська синергія».

 Детальніше питання та підсумки обговорення представлені нижче.

IMG_3605

 1) Представлення ключових подій та плану роботи Східного Партнерства (урядова парасолька), доповідач – Марія Симонова, координатор РГ4 «Контакти між людьми»:

Було продискутовано ключові заходи та ініціативи урядової парасольки СхП: роботу над рамковим документом 20 key deliverables 2020 (http://eap-csf.org.ua/klyuchovi-prioriteti-shidnogo-partnerstva-na-2017-2020-rr/) та цьогорічний Саміт Східного Партнерства, що відбудеться в жовтні 2017 року. Серед іншого, позиції громадянського суспільства на Саміті будуть представлені у вигляді експертних оцінок та пропозицій до документа 20 key deliverables 2020, а також – через позиційні документи Молодіжного Форуму Східного Партнерства (що відбудеться в червні 2017).

IMG_3629

2) Представлення ключових подій та плану роботи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, доповідач –  Марія Симонова, координатор РГ4 «Контакти між людьми»:

-           Зустріч Робочої Групи №4 “Контакти між людьми” ФГС СхП (Варшава, 20-21 червня 2017 року);

-           Молодіжний Форум СхП (буде проведений 22-23 червня 2017 в Польщі, збере понад 200 молодіжних активістів та молодіжних працівників з країн ЄС та СхП, головні питання порядку денного – відповідальне громадянство молодих людей, молодіжне лідерство та молодіжне підприємництво);

-           Побудова плану адвокації позиційного документа Youth4Rights (Recommendations-EaP-Youth-Conference).

IMG_3600

3) Представлення планів діяльності учасників РГ4 (короткі презентації від присутніх) та короткі звіти щодо проектів, які були підтримані в рамках проекту «Громадська синергія».

4) Формування плану діяльності Робочої Групи №4 “Контакти між людьми”.

За результатами обговорення, учасники зустрічі прийшли до висновку формування наступного списку пріоритетних напрямів навчання для членів РГ4 у 2017 році:

-           фандрейзинг та написання проектів;

-           написання policy briefs;

-           інфографіка та піар для проектів, промоція результатів роботи.

IMG_3628

За результатами обговорення, учасники зустрічі сформували наступний список поточних активностей для РГ4 “Контакти між людьми”:

-           експертні обміни (тренінгова сесія для активістів культури з питань пошуку можливостей для фінансування та побудова партнерств в секторі). Орієнтовно: вересень 2017 (місто Житомир), будуть запрошені до співпраці експерти Молодіжної організації СТАН та ЛМГО “Центр культурного менеджменту”;

-           інформаційна підтримка програм національних обмінів (співпраця зі ЗМІ України);

-           формування пакету матеріалів щодо комунікації Угоди про Асоціацію для школярів України (Молодіжна організація СТАН) та проведення відповідних заходів-презентацій в школах;

-           технічна підтримка проведення зустрічей для членів РГ4 “Контакти між людьми”.

Окрім того, учасники засідання прийшли до рішення продовжити роботу над формуванням заявок щодо наступних активностей в рамках підтримки проектом “Громадська Синергія” в режимі онлайн та у відповідності до сформованих цілей РГ4 “Контакти між людьми” (WG4_priorities and participants).

IMG_3615

Засідання РГ4 УНП відбулося за підтримки проекту “Громадська синергія”, що фінансується ЄС та виконується Міжнародним фондом “Відродження”.