Інформаційна онлайн-сесія щодо конкурсу проектів субгрантингу “Громадська синергія”

13
Січ
2017
Категорії: Анонси / Новини / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ4 / РГ5

 Європейська програмна ініціатива МФ “Відродження” у співпраці з ІСАР “Єднання” запрошує членів УНП ФГС СхП долучитися до інформаційної онлайн-сесії щодо оголошеного конкурсу проектів “Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах”. Інформаційна сесія має на меті представити умови конкурсу проектів субгрантингу та відбудеться 18 січня о 12:00.

Якщо у Вас вже є запитання стосовно тем, які планується висвітлити у ході онлайн-сесії, Ви можете залишити їх під час реєстрації за допомогою цієї форми. Після проведеної сесії буде забезпечено її запис та опубліковано усі питання та відповіді.

 Зверніть будь ласка, увагу: посилання, за яким здійснюватиметься трансляція он-лайн сесії, з’явиться на Вашому екрані після того, як Ви заповните реєстраційну форму. Тож не спішіть закривати вікно свого браузера! Скопіюйте та збережіть це посилання, щоб 18 січня о 12:00 перейти за ним та підключитися до он-лайн сесії. Трансляція відбуватиметься у вікні інтернет-браузера, додаткового програмного забезпечення не потрібно. У разі будь-яких технічних запитань щодо підключення до трансляції, будь ласка, пишіть на support@ednannia.ua.

 Конкурс проводиться в рамках субгрантингового компоненту проекту «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою УС ПГС та УНП ФГС СхП», що реалізується Європейською програмною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Джерело: http://www.irf.ua/allevents/news/inf_online_sesion_grom_synergy/