Форум громадянського суспільства Східного Партнерства в Познані

28
Лис
2011
Категорії: Новини

Третя щорічна зустріч Форуму громадянського суспільства Східного партнерства пройшов 28-30 листопада в м.Познань, Польща. Основним завданням заходу є обговорення проблем громадських організацій та громадянського суспільства в цілому в країнах «Східного партнерства». Учасники Форуму прагнуть збільшення впливу неурядового сектору в ініціативі «Східне партнерство». “Європейський Простір” стежив за перебігом заходів в рамках Форуму з Познані й оперативно повідомляв про найважливіші новини.

У Форумі взяли участь близько 300 гостей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та ЄС. Захід також відвідав Штефан Фюле, Європейський Комісар з розширення та Європейської політики сусідства, та Радослав Сікорскі, Міністр зовнішніх справ Польщі.

Програма Форуму була розрахована на 3 дні, велика частина заходів організована спільно з неурядовими організаціями. Зокрема були панельні дискусії, семінари і обговорення більш конкретних й актуальних питань: розвиток вільних медіа, створення міжнародної волонтерської мережі контактів або проектів, ситуація в Білорусі тощо.

Європейський Простір