Анонс семінару: «Вплив трудової міграції українських будівельників на ринок праці західного регіону України. Позиція профспілки і роботодавців»

28
Бер
2018
Категорії: Анонси / Анонси РГ 5 / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ5

Луцьк будівельники

3-4 квітня у м. Луцьк профспілки та експерти проаналізують вплив міграції на ринок праці західного регіону України та оцінять його стан у будівельній галузі Волинської області. Обговорюватимуться причини трудової міграції українців в країни ЄС, умови їх праці та працевлаштування за кордоном, законодавче забезпечення прав і соціальних гарантій українських трудових мігрантів (будівельників) в країнах ЄС. Експерти та представники профспілок також розглянуть варіанти стратегій політики щодо позицій сторін в органах влади в Україні та ЄС. Захід організовує Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження».

В рамках проведення семінару заплановано міні-тренінг з питань легального працевлаштування за кордоном.

Запрошуємо до участі представників Волинської облдержадміністрації, Луцької міської ради, Луцького міського центру зайнятості, Конфедерації будівельників України, компанії-посередники з працевлаштування за кордоном і ЗМІ.

Час: 3 квітня 2018 р. з 12:00 до 18:00. (реєстрація на місці з 11:30).

Місце: м. Луцьк, пр. Відродження, 2, Навчально-методичний центр профспілок Волинської області.

Спікери:

  • Василь Андреєв – Керівник проекту, Голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України;
  • Олег Борисов – Експерт з питань зайнятості і трудової міграції Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України;
  • Павло Тишко – Голова Волинської обласної організації Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

Додаткова інформація: Катерина Клименко, +38044 2896031, profbudukraine@gmail.com.

Довідкова інформація: Семінар проходитиме за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити анонс семінару:   anons.