Анонс: 7-8 лютого в Полтаві пройде семінар з практичних аспектів технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)

30
Січ
2018
Категорії: Анонси / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / Новини РГ 1 / новини членів УНП / РГ1

Regulation concept7-8 лютого 2018 року в м.Полтава відбудеться cемінар-тренінг  на тему «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)»

Місце та час проведення семінару: Полтавський університет економіки і торгівлі (м.Полтава, вул. Коваля, 3), початок – о 10.00 год.

До участі запрошуються місцеві підприємці, представники громадських організацій, навчальних інституцій та органів влади.

Теми семінару: 

- зміни у торговельному режимі у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;

- стимулювання малих та середніх підприємств (МСБ) до  наближення національних вимог  до європейських, зокрема, в туристичній сфері, аграрному секторі та харчовій промисловості; 

- міжнародний досвід трансформації систем технічного регулювання та сучасні європейські тренди щодо функціонування цієї системи.  

Практичний аспект семінарів включатиме напрацювання рекомендацій до впровадження системи технічного регулювання за трьома вищезгаданими напрямками в  Україні (враховуючи нинішній стан, існуючі загрози та виклики). Також передбачається формування ініціативних фокус-груп, які б продовжили свою роботу після завершення зустрічей у напрямку розвитку регіонального аграрно-харчового і рекреаційно-туристичного кластеру (АРТК) та налагодження міжрегіональної співпраці.

Це вже третій семінар в серії семінарів, запланованих в рамках реалізації проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання», який виконує Сіверський інститут регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП). Перші два семінари пройшли в Луцьку (31 жовтня – 1 листопада 2017 року) та Сумах (11-12 грудня 2017 р.). Наступні семінари в рамках проекту пройдуть у Львові та Чернігові.

Участь в заході – безкоштовна. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом. Учасники з інших міст забезпечуються готелем.

За результатами участі у заході учасники отримають сертифікати.

 

ДЛЯ УЧАСТІ У СЕМІНАРІ ПРОСИМО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://institute.sivertraining.org.ua/files/anketa_poltava.doc.

За довідками звертатись за телефонами: 0669783411 – Людмила Чабак, 0506475781 – Наталія Ковінська.  

 

Семінар проходить в рамках проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання», який реалізує ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy), під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

 Окремі думки, озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити анонс: Anons_seminar_Poltava.