Анонс: 31 січня відбудеться засідання Робочої групи 1 УНП “Демократія, права людини, належне урядування та стабільність”

28
Січ
2019
Категорії: Анонси РГ 1 / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ1

IMG_8922 31 січня 2019 р. відбудеться засідання Робочої групи 1 «Демократія, права людини, належне урядування та стабільність» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (координатор – Віталій Мартинюк).

Час і місце проведення засідання: 10.00-14.00, м. Київ, вул. Малопідвальна, 12/10 (приміщення проекту «Громадська синергія»).

Порядок денний засідання:

1) Результати Щорічної Асамблеї ФГС СхП. Реформа Форуму.

2) Головування Румунії в Раді ЄС.

3) План діяльності РГ1 УНП у 2019 році.

4) Результати/процесс виконання проектів, що виконуються в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та регрантингу ФГС СхП. 

5) Діяльність УНП та робочих груп: процедурні аспекти. Підготовка нового Статуту УНП, поправок до політики членства та організаційно-комунікаційних принципів.

6) Різне.

У ході засідання передбачається підготувати план діяльності РГ1 на 2019 рік, до якого будуть включені заходи, запропоновані присутніми учасниками, а також обговорити поточні зміни у діяльності ФГС СхП, які впливатимуть на подальшу роботу групи та Української національної платформи в цілому.