Анонс: 14 лютого у Києві презентують “Індекс Східного партнерства 2015-2016 рр.”

08
Лют
2018
Категорії: Анонси / Документи ФГС / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / Новини ФГС СхП / новини членів УНП / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ4 / РГ5

banner_Index14 лютого Центр «Нова Європа» презентує дослідження «Індекс Східного партнерства 2015-2016: аналіз прогресу європейської інтеграції, демократичних реформ та сталого розвитку».

Захід відбудеться з 12.00 до 14.00 у прес-центрі УКРІНФОРМУ (за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16). Буде забезпечено синхронний переклад.

23 січня «Індекс Східного партнерства 2015-2016» вже було презентовано у Брюсселі. Звіт містить порівняльний аналіз досягнень та поточної ситуації у шести країнах Східного партнерства з точки зору:

Наближення (Approximation) – ступінь імплементації країнами ключових норм ЄС і міжнародних стандартів у сфері демократії і прав людини, європейської інтеграції і наближення політик, сталого розвитку.

Взаємозв’язок (Linkage) – міждержавні зв’язки між бізнесом, громадянським суспільством і урядами в країнах Східного партнерства і ЄС.

Дослідження було підготовлене за підтримки Open Society Foundations, Міжнародного фонду «Відродження» та Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Українську частину дослідження виконав Центр «Нова Європа» за підтримки проекту «Громадська синергія», що співфінансується ЄС і Міжнародним фондом «Відродження» (МФВ) і виконується Європейською програмною ініціативою МФВ.

Серед авторів публікації – експерти Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

 

За додатковою інформацією просимо звертатися до аналітика ЦНЄ Дарії Гайдай за телефоном +38063 138 75 89, або на електронну скриньку: daria.gaidai@gmail.com.

 Реєстрація: info@neweurope.org.ua.