Анонс: 12 грудня експерти коаліції «За рівність у праці» представлять аналітичне дослідження «Гендерна дискримінація у доступі до праці й послуг: оцінка стану впровадження Україною антидискримінаційних Директив Ради ЄС»

11
Гру
2017
Категорії: Анонси / Анонси РГ 5 / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ1 / РГ5

gender12031

Під час заходу доповідачі оцінять стан реалізації в Україні антидискримінаційних норм відповідно до її зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію. Український уряд упроваджував їх з 2015 по 2017 рік, та відзвітувався після завершення процесу імплементації.

Час проведення: 12 грудня, 2017 р. (початок об 11:00).

Місце проведення: м. Київ, вул. Шовковична, 8/20 (прес-центр Главкома).

Мова заходу: українська.

Учасники:

  • Ірина Суслова, народний депутат України, Голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації;
  • Марфа Скорик, координаторка дослідження, директорка БО БТ «Київський інститут гендерних досліджень», експертка Коаліції «За рівність у праці»;
  • Олена Михальченко, керівничка ГО «Трудові ініціативи», експертка Реанімаційного пакету реформ та Коаліції «За рівність у праці».

Дослідження «Гендерна дискримінація у доступі до праці й послуг: оцінка стану впровадження Україною антидискримінаційних Директив Ради ЄС» підготовлене в рамках проекту «Практики роботи Міністерства соціальної політики України із забезпечення рівності жінок і чоловіків на ринку праці», який виконувала Коаліція «За рівність у праці» протягом квітня – листопада 2017 року. Проект здійснюється під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія». Адмініструє проект Бюро соціальних та політичних розробок.

З додаткових питань та щодо акредитації, будь ласка, звертайтеся до Марфи Скорик: тел. (096) 011 0338, kgsi.org@gmail.com.

Довідкова інформація:

До Коаліції «За рівність у праці» входять п’ять організацій: Бюро соціальних та політичних розробок, Науково-дослідний інститут праці й зайнятості населення МСП і НАН України, Конфедерація вільних профспілок України, ГО «Трудові ініціативи» та БО БТ «Київський інститут гендерних досліджень». Вони об’єднались для виконання проекту та співпраці у досягненні рівності громадян в їх доступі до праці, а також реалізації трудових і соціальних прав. З 7 листопада 2017 року, за результатами співпраці у виконанні проекту, до Коаліції приєдналась ще одна установа – Центр проблем імплементації європейського соціального права Юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.