Анонс: 11-12 грудня у Сумах відбудеться семінар-тренінг «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)»

07
Гру
2017
Категорії: Анонси / Анонси РГ 2 / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ2

809d1083232e18830f8b462e83fe2cb9

11-12 грудня 2017 року ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень» в рамках проекту «Громадська синергія», що фінансується ЄС та виконується Міжнародним фондом «Відродження», проведе семінар з практичних аспектів впровадження європейського технічного регулювання в аграрному секторі, харчовій промисловості та туризмі.

Місце проведення семінару: м.Суми (Конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська, 9/1), початок заходу – о 10:00.

До участі запрошуються місцеві підприємці, представники громадських організацій та органів влади.

Теми семінару:

  • Зміни у торговельному режимі після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;
  • Стимулювання малих та середніх підприємств у наближенні національних вимог до європейських в туристичній сфері, аграрному секторі та харчовій промисловості;
  • Міжнародний досвід трансформації систем технічного регулювання та сучасні європейські тренди щодо їх функціонування.

Практичний аспект семінару включатиме:

  • Розробку рекомендацій щодо впровадження системи технічного регулювання в Україні;
  • Презентацію онлайн-платформи для консультацій. Вона дозволить всім бажаючим залишити свої запитання до експертів та отримати відповіді;
  • Формування ініціативних фокус-груп, які працюватимуть над розвитком регіонального аграрно-харчового і рекреаційно-туристичного кластеру (АРТК), а також налагодження міжрегіональної співпраці.

Це вже другий семінар в серії семінарів, запланованих в рамках реалізації проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання», який виконує Сіверський інститут регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП). Перший семінар пройшов в м. Луцьк 31 жовтня – 1 листопада 2017 року. Наступні семінари в рамках проекту пройдуть в Полтаві, Львові та Чернігові.

Для участі в семінарі, будь ласка, пройдіть реєстрацію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTOHQc_L2iDRW_h6v9TiCs6-SYEIr7IXTBI39-kCmfHiwyfg/viewform

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Людмили Чабак (0669783411), Олександри Правдивої (0952703218), Оксани Замори (0634325085).

 Участь в заході – безкоштовна. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом. Учасники з інших міст забезпечуються готелем.

За результатами участі у заході учасники отримають сертифікати.

Завантажити прес-анонс: info.

 

Довідкова інформація: Семінар проходить в рамках проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання», який реалізує ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень»  (http://institute.sivertraining.org.ua,  e-mail: siverian@gmail.com).  Проект виконується  за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy).