5-6 березня в Чернігові відбудеться семінар з практичних аспектів технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)

14
Лют
2018
Категорії: Анонси / Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ1

d521b3285331148964fc0a459a826ae3_XL5-6 березня 2018 року в м. Чернігів відбудеться семінар-тренінг  на тему «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)».

Місце та час проведення семінару: м. Чернігів, проспект Миру, 43, ЦППК (ІІІ поверх, конференц-зал), початок – о 10.00 год.

 

Regulation conceptТеми семінару:

- зміни у торговельному режимі після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;

- стимулювання малих та середніх підприємств у  наближенні національних вимог до європейських норм у туристичній сфері, аграрному секторі та харчовій промисловості;

- міжнародний досвід трансформації систем технічного регулювання та сучасні європейські тренди щодо їх функціонування.

Практичний аспект семінарів включатиме: 

- розробку рекомендацій для впровадження європейської системи технічного регулювання в Україні в аграрному секторі, харчовій промисловості та туризмі з урахуванням нинішнього стану, існуючих загроз та викликів в цих сферах;

- формування ініціативних фокус-груп, які працюватимуть над розвитком регіонального аграрно-харчового і рекреаційно-туристичного кластерів (АРТК), а також налагодженням міжрегіональної співпраці.

Участь в заході – безкоштовна. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом. Учасники з інших міст забезпечуються готелем. 

ДЛЯ УЧАСТІ В СЕМІНАРІ ОБОВ’ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: 

https://institute.sivertraining.org.ua/files/anketa_Chernihiv.doc 

За результатами участі в семінарі учасники отримають сертифікати.

За довідками звертатись за телефонами:  0669783411 – Людмила Чабак,   0965456904  –  Римма Олексенко,  0937416292 – Дмитро Казіміров.

Довідкова інформація: це вже четвертий семінар в серії семінарів, запланованих в рамках реалізації проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання», який виконує Сіверський інститут регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy).

Окремі думки, озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження». 

Завантажити анонс: Anons_seminar_Chernihiv.