30 листопада 2017 року відбулася презентація результатів проекту «Аналіз практик участі організацій малого та середнього бізнесу у переговорному процесі з органами влади при формуванні політики регулювання соціально-трудової сфери»

12
Гру
2017
Категорії: Новини / новини проекту "Громадська синергія" / новини членів УНП / РГ5

TAP_3649

TAP_3667Мале і середнє підприємництво сприяє створенню нових робочих місць, стимулює розвиток конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу економіки. Частка малого та середнього бізнесу в економіці України становить 99,9%. На сферу МСБ припадає 79% зайнятого населення. Саме малий та середній бізнес визначає темпи економічного зростання, структуру і якість внутрішнього валового продукту. Основна його функція, яка є надзвичайно важливою – створення робочих місць.  Враховуючи роль МСБ в розвитку економіки, важливість зменшення безробіття в країні, органи влади мають забезпечувати взаємодію, в першу чергу,  з представниками МСБ при прийнятті рішень в сфері соціально-трудових відносин.

TAP_364030 листопада 2017 року відбулася презентація результатів проекту  «Аналіз практик участі організацій малого та середнього бізнесу у переговорному процесі з органами влади при формуванні політики регулювання соціально-трудової сфери», який реалізується громадською організацію «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив».

Проект мав на меті проаналізувати правове регулювання залучення організацій малого та середнього бізнесу (МСБ) до переговорного процесу з органами влади на регіональному та національному рівнях, співставити теоретичні аспекти з практикою залучення МСБ до переговорного процесу, виявити переваги та недоліки (перешкоди, виклики) наявного правового регулювання процесу комунікації. За результатами круглих столів в Харкові, Одесі, Чернівцях та Києві вдалося виявити та систематизувати можливості підвищення інституційної спроможності МСБ як суб’єкту переговорів з органами влади.

TAP_3637

TAP_3623

TAP_3659

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОЕКТУ: http://scc.org.ua/content/power-point-uchast-organizaciy-malogo-ta-serednogo-biznesu-u-peregovornomu-procesi-z

Проект реалізується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту “Громадська синергія” під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства