Учасники конференції з відновлення України в Берліні обговорили результати під час дискусії “Берлінська конференція з відновлення України: підсумки та плани на майбутнє”, яка відбулася в онлайн форматі 17 червня 2024.

На думку учасників дискусії:

🔶 Громадянське суспільство взяло активну участь в конференції, отже воно посилює свій вплив на події, які відбуваються на міжнародному рівні. Важливо підтримувати цю тенденцію, активніше впливати на події і сприяли наближенню перемоги.

🔶 Участь громадськості в цій конференції була найвищою й найкращою. Зокрема, завдяки максимальному залученню представників громадянського суспільства до дискусій та принципу «не менше одного представника громадського суспільства на кожній панелі».

Інші акценти конференції:

🔷 Важливо розглядати питання відбудови з точки зору економічної стійкості. Потрібно відновлювати країну вже зараз, щоб зберегти можливість відбудови у середньо- та довгостроковій перспективі.

🔷 Найкращі інвестиції в економічну стійкість – це заходи ППО і засоби, щоб відбивати російські атаки.

🔷 Економічне фінансування України: міжнародні партнери продовжуватимуть допомогу нашій країні.

🔷 Вдалою ідеєю став регіональний вимір конференції, зокрема, демонстрація реальних потреб регіонів України і вже реалізованих проектів з відбудови.

Важливо забезпечити крос-секторальний розгляд довкіллєвих питань, зеленого відновлення тощо.

Джерело

Відео дискусії – за посиланням https://bit.ly/4ez4W9B

Більше про виступи

Захід в рамках проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи ФГС СхП у 2024 р.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.