УНП запрошує на онлайн дискусію “Інструменти Форуму громадянського суспільства Східного партнерства для досягнення стратегічних цілей Української національної платформи – 2”
 07 червня, початок о 15:00 год.
 Реєстрація https://forms.gle/GzwmwpERA3GP75Nm7

 Захід спрямований на координацію зусиль новообраних делегатів ФГС СхП від України та усіх зацікавлених осіб для ефективного використання можливостей ФГС СхП з метою досягнення стратегічних цілей УНП.

 ФГС СхП входить в новий дворічний цикл діяльності. Визначені делегати від кожної країни, в тому числі і України, які протягом 2024-2026 років будуть ключовими особами в діяльності Форуму. В же в другій половині червня відбудуться засідання робочих груп Форуму, на яких будуть обрані їхні нові координатори.

 Які інструменти надає Форум та їх ефективно використати новим делегатам від України задля досягнення цілей Української національної платформи, детально поговоримо на публічній дискусії.

Протягом зустрічі передбачається:

  • представити результати відбору делегатів Форуму від України; 
  • висвітлити особливості статусу делегата Форуму, можливості та зобов’язання делегатів; 
  • визначити ключові питання, що мають бути порушені на засіданнях робочих груп Форуму; 
  • сформувати ключові меседжі, що мають бути поширені та донесені до європейських стейкхолдерів па партнерів по Форуму, під час засідань робочих груп та наступних заходів в рамках діяльності Форуму;

 До участі запрошуються делегати Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, члени УНП та інші зацікавлені особи.
 Модератор: Руслан Гаврилюк, Національний координатор УНП
Пряма трансляція на сторінці УНП у фейсбук https://www.facebook.com/unp.eap.csf/

Захід в рамках проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи ФГС СхП в 2024 році», що фінансується Європейським Союзом та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій