Національний координатор УНП ФГС СхП Руслан Гаврилюк взяв участь в україно-вірменських зустрічах в рамках дводенного візиту делегації вірменських експертів до Києва 23-24 травня 2024 р. Візит був присвячений зміцненню відносин між Вірменією та Україною в складних геополітичних умовах.

Візит, організований Медіа Холдингом NV, Центром підтримки громадських ініціатив «Вільний громадянин» (Вірменія) та Посольством Вірменії в Україні, включав круглий стіл, виступи в ЗМІ та зустрічі з офіційними особами та бізнесменами.

Круглий стіл з питань регіонального співробітництва

Круглий стіл зібрав вірменських та українських експертів для обговорення зміцнення багаторівневих відносин між двома країнами. Учасники наголосили на наступних пріоритетах:

  •  Визнання та досягнення спільних інтересів.
  •  Пожвавлення двосторонніх контактів на різних майданчиках.
  •  Перезавантаження співпраці в рамках Східного партнерства.
  •  Розвиток економічних зв’язків Вірменія-Україна відповідно до цілей європейської інтеграції Вірменії.

Було наголошено на необхідності більш активної ролі України в забезпеченні регіональної стабільності на Південному Кавказі. Також йшлося про необхідність негайного призначення посла України у Вірменії, розширення медійного співробітництва.

Джерело

Руслан Гаврилюк, Національний координатор УНП ФГС СхП:

Радий знову зустрітись з Овсепом Хуршудяном (Вірменська національна платформа Форуму) та від імені УНП долучитись діалогу Україна-Вірменія та пошуку шляхів співпраці для спільного європейського майбутнього наших країн.

Фото

https://www.facebook.com/hovsep.khurshudyan/posts/pfbid0nWs3Gommgvz9hHy2Jp2DrHvW5ZNZQQWqGJsrqpL9HGTD8cpxoU95JDsTrbAcXWFRl

https://www.facebook.com/gavrilyuk.r/posts/pfbid02maas7d8X1uwPUWehAWyE5ybY2rhpMuBDsfNrvEYEDHHsTwgD4EQgsfChLp81k726l