Адвокаційна стратегія УНП ФГС СхП на 2024-2026 роки прийнята з метою сприяти виконанню Стратегічного плану розвитку УНП ФГС СхП на 2024-2026 роки та є інструментом планування адвокаційної діяльності в рамках платформи.

Адвокаційна стратегія покликана вплинути на основних зацікавлених сторін та прийняття ними рішень з питань, що входять до компетенції платформи, та щодо яких визначені стратегічні пріоритети, а також на відповідну політику та поведінку зацікавлених сторін. Досягнення цього вимагатиме гнучкості, постійних координаційних зусиль, відкритої комунікації та швидкого реагування на ситуацію.

Адвокаційна стратегія розроблена з врахуванням політичного контексту реформування Східного партнерства та пріоритетів у роботі Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

На основі Адвокаційної стратегії до річних операційних планів діяльності платформи (робочих груп) формується компонент щодо адвокаційної діяльності платформи, робочих груп чи/та організацій-членів платформи.

Автори: Наталя Андрусевич
Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

Упорядниця:
Наталя Андрусевич, 2023

ЗАВАНТАЖИТИ Адвокаційна стратегія УНП ФГС СхП на 2024-2026 роки

Даний документ підготовлено в рамках проекту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.