Вийшов черговий Інформаційний бюлетень УНП (вересень-листопад 2023):

  • УНП ФГС СхП у партнерстві з ВГО “Жіночий консорціум України” (члени РГ1 УНП) провела онлайн-дискусію «Гендерні аспекти української народної дипломатії: погляд з різних сторін кордону».
  • Напередодні Щорічної Асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного партнерства Українською національною платформою було проведено публічну дискусію щодо представлення та просування нових стратегічних цілей Платформи на Асамблеї та їх інтеграції в діяльність Форуму.
  • 01-03 листопада 2023 року відбулася онлайн Щорічна конференція УНП
  • Відкрила роботу Конференції УНП 2023 публічна дискусія «Європейський зелений курс і повоєнна відбудова України: як забезпечити енергетичну та екологічну безпеку?»
  • УНП ФГС СхП у партнерстві з ГО “Українська асоціація оцінювання” (члени РГ2 УНП) провела онлайн вебінар «Як впровадити систему МіО у своїй організації та її особливості під час воєнного стану».
  • УНП ФГС СхП, у партнерстві з організаціями членами РГ2 та РГ3 провела дискусію “Що несе українським фермерам інтеграція з ЄС – можливості чи ризики?”

Українська національна платформа ФГС СхП спільно з Радою зовнішньої політики “Українська призма” (члени РГ1 УНП) провела тренінг “Як освоїтися на європейській політичній кухні і бути почутим в Брюсселі: досвід практиків” та  вебінар “Між емоціями та змістом: особливості комунікації НДО в Брюсселі в часи війни”.

УНП провела вебінар «Алгоритм формування синергії та спроможності ОГС», 05.10.2023, онлайн

УНП та ГО «Центр соціальної безпеки і регіональних ініціатив» (члени РГ5 УНП) провели в Харкові круглий стіл, присвячений соціальному діалогу, ідея якого викарбувалася у повоєнних європейських країнах.

Ви можете познайомитися з аналітичними роботами, документами, звітами та більше прочитати про новини СхП.

Інформаційний бюлетень УНП (вересень-листопад 2023)

https://mailchi.mp/3cbb665fea1f/unp-eap-csf-newsletter-82018-january-13748332?e=7947414bfd

Підписуйтесь на Інфобюлетень на сайті УНП.

Інформаційний бюлетень випускається в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу