Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства провела 27 жовтня 2023 року у форматі онлайн вебінар «Як впровадити систему МіО у своїй організації та її особливості під час воєнного стану».

Вебінар провела ГО “Українська асоціація оцінювання” (члени РГ2 УНП).


Мета:
– Підвищення обізнаності про систему моніторингу та оцінювання.
– Ознайомлення (підвищення розуміння) базових термінів моніторингу та оцінювання.
– Інформування учасників про особливості функціонування систем моніторингу та оцінювання під час воєнного стану.

Його було підготовано та проведено двома тренерами: експертом з МіО, членом правління Української Асоціації Оцінювання Дмитром Кондратенком та Юлією Зиновіївою, експерткою з механізмів зворотного зв’язку, подачі скарг і звернень, підзвітності постраждалому населенню. Під час його підготовки вебінару для підвищення його ефективності були максимально використані усі побажання зареєстрованих учасниць та учасників, зібрані та люб’язно надані тренерам УНП.

Під час вебінару було висвітлено такі питання: місце моніторингу та оцінювання в програмному циклі, логічна схема проекту, індикатори, створення плану та системи моніторингу, якісні та кількісні методи дослідження, організація процесу збору кількісних та якісних даних, бази даних та робота з ними, моніторинг та зворотний зв’язок, система обробки скарг і звернень, підзвітність постраждалому населенню. На запит від учасників та учасниць було звернено увагу на те, які функції виконує фахівець з моніторингу. Частиною вебінару також було виконання його учасницями та учасниками вправ зі створення елементів плану моніторингу через платформу menti.com

Учасниці та учасники впродовж вебінару також мали можливість ставити запитання та отримували відповіді. Найбільшу зацікавленість викликали, звичайно ж, питання індикаторів, кількісних та якісних методів дослідження, робота з базами даних. І саме ці питання, напевно, можуть бути цікавими потенційним учасницям та учасникам вебінарів, присвячених питанням моніторингу та оцінювання.

Інформація надана Юлією Зиновіївою, ГО “Українська асоціація оцінювання” (члени РГ2 УНП)

Презентація

Запис вебінару, 27.10.2023

https://www.facebook.com/events/1209452850010646

Захід в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій