Інформуємо Вас, що розпочато процес реєстрації на участь у Щорічній конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.
Цього року конференція відбудеться 1-2 листопада 2023 р. (середа-четвер) онлайн.

1 листопада 2023 р., 14.00-16.00 – публічна дискусія «Європейський зелений курс і повоєнна відбудова України: як забезпечити енергетичну та екологічну безпеку?».

Питання енергетичної, екологічної, кліматичної безпеки займають важливе місце у політичному порядку денному як України, так і всього регіону. Руйнування енергетичної інфраструктури, залежність європейських країн від російських енергоресурсів, руйнування Каховської ГЕС, міграція українців через вторгнення росії – далеко не повний перелік викликів сьогодення. Планування повоєнної відбудови України та необхідність виконання acquis ЄС в екологічній та енергетичній сферах, що включає також політику декарбонізації та кліматичної нейтральності відповідно до Європейського зеленого курсу, створюють нові рамки для забезпечення енергетичної та екологічної безпеки.

До участі у заході запрошуємо представників державних органів влади, парламенту, громадянського суспільства, експертів, які цікавляться питаннями Європейського зеленого курсу, повоєнної відбудови та екологічної і енергетичної безпеки.

2 листопада 2023 р., 15.00-18.00 – презентація документів УНП та звітна сесія

презентація та обговорення проекту позиційного документу, презентація Стратегії розвитку та Адвокаційної стратегії УНП (2024-2026). Також буде сесія звітів Національного координатора та координаторів РГ УНП  та обговорення планів та пріоритетів на майбутнє.

В рамках Конференції заплановано засідання Робочих груп (вільний графік).

Доступ до онлайн обговорення та голосуваннябуде надаватись за електронними адресами, зазначеними при реєстрації.

Хід конференції та результати засідань буде висвітлюватися на сайті та фейсбук-сторінкці УНП ФГС СхП.

https://www.facebook.com/events/366517599131944

Захід відбудеться в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.