Друзі! Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства  запрошує на круглий стіл в Харків, присвячений соціальному діалогу, ідея якого викарбувалася у повоєнних європейських країнах.

Круглий стіл «Соціальний діалог. Формат «3+» – За і проти», Харків, 27.09.2023

З часом ця ідея перетворилась на переговорні практики, що формують успішні соціально-економічні політики країн – членів Європейського Союзу. А словосполучення «social dialogue» стало технічним терміном, що позначає принципи та процедури взаємодії основних суб’єктів ринку праці – працівників, роботодавців, Органів виконавчої влади та Органів місцевого самоврядування, що відображено також у чинному законодавстві України. Але сьогодні формат «роботодавці-профспілки-влада» вже не відповідає вимогам часу. Вплив організацій громадянського суспільства на функціонування ринку праці останнім часом став відчутним фактором, який робить актуальним зміни форматів соціального діалогу, а саме залучення залучення цих організацій як сторони консультативно-переговорного процесу.  Втім, попри актуальність, ця тема не стала предметом уваги широкого кола потенційних учасників діалогу, що робить необхідним її публічні обговорення.

Круглий стіл відбуватиметься наживо, адже неможливо переоцінити живе спілкування.

До участі запрошуються представники профспілок, організацій роботодавців, громадських організацій, волонтерських ініціатив та усіх небайдужих громадян до участі в обговоренні.

Наші спікери

  • Олександр Чумак, президент Асоціації приватних роботодавців,
  • Валєрій Репін, голова Харківської обласної профспілки підприємців,
  • Валерія Гонтар, керівник Центру розвитку громадянського суспільства.

Модератор – Ігор Дубровський, голова ГО «Центр соціальної безпеки і регіональних ініціатив».

Під час круглого столу ми, разом будемо шукати відповіді на такі запитання:

  • чи характерний для України соціальний діалог у форматі «3+»?
  • чи можливо і потрібно його змінити у такому напрямку, залучаючи до різних видів діалогу інститути громадянського суспільства?

Посилання на місце події буде надіслано після реєстрації https://www.facebook.com/unp.eap.csf/posts/pfbid02bdQKTfuLnh7E7tnxz3VHYw523yoKBDyy9fs9WintqphJJ8cFbftZpyybSqfux6BNl

Захід проводиться в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій