Cтратегічна сесія Керівного комітету УНП ФГС СхП відбулася 31 липня – 1 серпня у Львові. Члени КК УНП підсумували реалізовані кроки та обговорили плани на майбутнє.

Під час стратегічної сесії була сформована матриця сильних та слабких сторін діяльності УНП ФГС СхП, можливостей та загроз. Також були проаналізовані зовнішні фактори, що впливають на діяльність УНП ФГС СхП.

СТРАТЕГІЧНА МЕТА ТА ЦІЛІ 2024-2026 РОКИ

Мета на 2024-2026 роки: бути мережею проактивних ОГС, які співдіють, задля повоєнної відбудови та сприяння набуття членства України до ЄС.


СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ 1: АДВОКАЦІЯ ЧЛЕНСТВА УКРАЇНИ В ЄС
СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ 2: ФОРМУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ТРАНСФОРМАЦІЇ ПОЛІТИКИ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА
СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ 3: РОЗШИРЕННЯ СИНЕРГІЇ МІЖ ОГС ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ПОВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ
СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ 4: ПОСИЛЕННЯ СПРОМОЖНОСТІ УНП

Фасилітатор Іван Кульчицький, підприємець, експерт з стратегічного та проєктного менеджменту, власник “Кульчицький консалтинг”, Входить в пул експертів з розвитку програми Ulead з Європою. 

Досвід реалізація проектів 18 років. Основна експертиза: стратегічне та проектне упралінння, створення фандрейзингової стратегії, формування синергії між владою-бізнесом-громадським сектором. Побудова ефектинивних проектних команд. 
Сертифікований бізнес-коуч ECF та ментор з інноваційного підприємництва (CRDF Global).

Дякуємо Tech StartUp School за надання творчого простору.

https://www.facebook.com/unp.eap.csf/posts/pfbid0ohqYmcKqW2CHL1UvKy1vSGux84J6VzMFEHjNvc4H7zNZUEX47xSgGHAPn9eLMz8hl

https://www.facebook.com/unp.eap.csf/posts/pfbid0jRpdraxm1ejjyedzw8fxbQtAkowmMR8Qcy1gNQJHr9DBHVRfsBsVrvns6d1msa9Yl

Сесія відбулася в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.