Громадська організація «Енергійна країна», члени РГ2 УНП, у співпраці з Жіночий енергетичний клуб України, розпочали реалізацію дослідницької  Ініціативи “Ґендерні та кліматичні аспекти у проєктах підтримки підприємництва в Україні в умовах війни” в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назва ініціативи: Ґендерні та кліматичні аспекти у проєктах підтримки підприємництва в Україні в умовах війни

Організації:  ГО «Енергійна країна», члени РГ2 УНП, у співпраці з Жіночий енергетичний клуб України

Термін: червень – вересень 2023 року

Метою Ініціативи є дослідження ґендерного та кліматичного профілю проєктів підтримки підприємництва в Україні в умовах війни, їхньої результативності з огляду на економічну спроможність жінок та подолання кліматичних та енергетичних проблем в Україні.

У межах проєкту передбачене дослідження стану врахування ґендерних і кліматичних аспектів у проєктах підтримки підприємництва в Україні з початку повномасштабної війни та обґрунтування рекомендації для вдосконалення проєктів, програм, грантів, що найкраще сприятимуть збільшенню потенціалу “жіночого” підприємництва у розв’язанні кліматичних та енергетичних проблем.

Рекомендації будуть поширені серед представни_ць робочих груп Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, українських та міжнародних організацій та бізнесів, зацікавлених стейкхолдерів.

Запрошуємо вас пройти опитування, що дозволить визначити стан та перспективи імплементації ґендерних та кліматичних аспектів і проєкти підтримки підприємництва в Україні.

📊Анкета розміщена за посиланням: https://bit.ly/genderandclimatepoll

Слідкуйте за новинами ініціативи:

https://www.facebook.com/energiynaK

https://www.facebook.com/wecu.com.ua

Джерело

https://gurt.org.ua/news/informator/88237/

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.