Школа Рівних Можливостей, члени РГ1 УНП, реалізує ініціативу «Амбасадорки європейських змін»

Давні партнери Школи з м. Ольденбург (Німеччина) підтримали ініціативу щодо започаткування руху Амбасадорок європейських змін та запросили в гості.


Колос Лариса,
 Голова Правління Школи Рівних Можливостей:

Планували стартанути з 30 майбутніми амбасадорками, а бажаючих виявилося більше 100 осіб абсолютно різного віку, статусу та фізіологічних особливостей. І ос наші партнери запропонували об’єднати активних дівчат з Польщі, Німеччини, України в одному проєкті і поговорити про те, що можуть дівчата робити в сучасному світі. Проєкт так і назвали «Тому що я дівчина?» і назва вже розкриває ідею проєкту. Ми вже на місті, 42 дівчини, перезнайомилися, робоча мові – англійська, перекладачів немає. Включилися і працюємо. Тренінговий блок співпадає з програмою Школи Рівних Можливостей. Вправи на визначення власної ідентичності, лідерство, комунікації. Циркові та театральні майстер-класи з дозволяють дівчатам спробувати себе в різних сферах, відчути своє тіло та сказати «Я це можу»
Висловлюємо подяку всім, хто зробив можливим цей проєкт.

Фото Фейсбук сторінка Школа Рівних Можливостей

Джерело

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.