Наші колеги Foreign Policy Council “Ukrainian Prism” (члени РГ1 УНП) провели обговорення “Громадянське суспільство та ЗМІ у Східному партнерстві: за демократію та інклюзив”.

Протягом останнього десятиріччя активна позиція громадянського суспільства та зростання міжнародних контактів людей були одним з ключових факторів якісних реформ у всіх сферах в країнах Східного партнерства. Однак кожна з держав досі далека від сталої консолідованої демократії та всебічної інклюзивності.

✅ Панель 1: Роль громадянського суспільства та ЗМІ у бурні часи: безпека стійкості

✅ Панель 2: Трансформування та захист регіону: питання демократії та прав людини в порядку денному.

Фахівці готують тематичний бриф з оцінкою стану гри у кожній з п’яти держав CхП. Особливий погляд з білоруського громадянського суспільства буде включений як окрема думка на цю тему.

Відео обговорення

Resilience of Civil Society and Media in the Eastern Partnership Countries, Sergiy Gerasymchuk, Mykhailo Drapak, Foreign Policy Council “Ukrainian Prism”

Джерело

Консорціум аналітичних центрів на чолі з Ukrainian Prism, члени РГ1 УНП, за підтримки Форуму громадянського суспільства Східного партнерства продовжує у Брюсселі серію тематичних експертних дебатів, присвячених п’яти ключовим пріоритетам Східного партнерства. Команда проекту бере участь у моніторингу реалізації політики Східного партнерства в кожній із країн-партнерів. Ми розглядаємо показники кожної країни-партнера разом із ключовими пріоритетами та запрошуємо вас до обговорення майбутнього вигляду регіону та політики ЄС щодо нього.

Organizers: Ukrainian Prism Europe, Eastern Partnership Civil Society Forum in partnership with EUROPEUM and Mission of Democratic Belarus in Brussels.