Громадська організація “Агенція європейських інновацій”, члени РГ4 УНП, реалізує ініціативу «Підготовка та реалізація інноваційних проєктів на місцевому рівні» в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назва ініціативи: Підготовка та реалізація інноваційних проєктів на місцевому рівні

Організації:  Громадська організація “Агенція європейських інновацій”, члени РГ4 УНП

Термін: 01.06. – 30.09.2023

Мета. Надати місцевим спільнотам практичні рекомендації щодо організації спільної діяльності для підготовки і реалізації інноваційних розвиткових проектів.

Одним із важливих інструментів залучення ресурсів для відновлення України є підготовка проєктів для залучення донорського фінансування з різних фондів та програм ЄС, які були б направлені на вирішення важливих проблем на місцевому рівні.  Для підготовки та реалізації таких проєктів потрібно об’єднувати зусилля місцевих активних людей та організацій. У цих процесах важливу роль відіграють громадські та освітні організації, а також місцеві органи влади і бізнес. Однак дуже часто всім цим структурам не вистарчає необхідних вмінь та знань для підготовки інноваційних проєктів, особливо тих, які потребують співпраці між організаціями різного типу.

ГО АЄІ разом із залученими експертами планує підготувати:

  • огляд пропозицій щодо відновлення та розвитку України, які розробляються та обговорюються відомими аналітичними групами, бізнес об’єднаннями, асоціаціями міст та іншими організаціями;
  • огляд джерел фінансування інноваційних проєктів, які доступні українським організаціям.

Для розвитку проектних вмінь місцевих організацій буде проведено декілька  цільових вебінарів.

Рекомендації щодо підтримки інноваційних проєктів на національному рівні будуть направлені центральним органам влади, а пропозиції щодо підтримки процесів підготовки інноваційних проєктів на місцевому рівні будуть направлені місцевим органами влади та представлені в рамках різних  заходів.
Англомовні пропозиції будуть поширені через мережу LinkedIN  та представлені на міжнародних заходах за участю європейських структур.

Іван Кульчицький, президент ГО “Агенція європейських інновацій”:

При підготовки пропозицій та заходів даної ініціативи нам важливо врахувати потреби та наявний досвід основних цільових груп на місцевому рівні.
Саме з цією метою проводиться дане опитування. Результати опитування також допоможуть нам ідентифікути проєктно спроможні громади та дослідницькі групи і інноваційні компанії, які зацікавлені у співпраці з місцевими територіями.
Ми також плануємо поширити інформацію про кращі приклади підготовки та реалізацію інноваційних проєктів на місцевому рівні.

Зацікавлених осіб та організацій просимо заповнити анкету участі у заходах ініціативи


Слідкуйте за новинами ініціативи: https://www.facebook.com/InnoEU.UA

Джерело

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.