Громадська організація «Кременчуцький Антикорупційний центр», члени РГ1 УНП розпочали реалізацію Ініціативи “Перспективи відновлення та адвокація членства в ЄС: регіональний вимір” в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назва ініціативи: Перспективи відновлення та адвокація членства в ЄС: регіональний вимір

Організації:  Громадська організація «Кременчуцький Антикорупційний центр», члени РГ1 УНП

Термін: з травня по вересень 2023 року

Мета: Ознайомлення та імплементація національного та місцевого нормативно-правового поля до умов ЄС і роз’яснення у двох регіонах України (Полтавська та Кіровоградська області) положень Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

В рамках ініціативи заплановано:

  • Провести дослідження щодо перспективи відновлення та адвокації членства в ЄС. Ознайомлення та імплементація національного та місцевого нормативно-правового поля до умов ЄС і роз’яснення у двох регіонах України (Полтавська та Кіровоградська області) положень Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».
  • Підготувати аналітичний звіт про реагування на виклики війни та захист прав і свобод, ґендерну рівність та недискримінацію.
  • Провести Круглі столи «Національний план дій: Як це діє на місцях?» в Полтавській та Кіровоградській областях;
  • Провести Круглі столи «Прозорість і підзвітність влади під час війни. Що необхідно змінити в нормативно-правових актах на місцях?» в Полтавській та Кіровоградській областях;
  • Провести Кругл столи «Жінки і дівчата: війна та відновлення. Які перспективи в ЄС?» в Полтавській та Кіровоградській областях.
  • Прийняття, як мінімум двох нормативно- правових актів на місцевому рівні, що сприяють членству України в ЄС та актуалізація питань антидискримінації.

За результатами буде внесено зміни в існуючи безпекові програми органів місцевого самоврядування.

Джерело

Слідкуйте за новинами ініціативи: https://www.facebook.com/kremen.antikor

Фото сайт ГО «Кременчуцький Антикорупційний центр»

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.