Вийшов черговий інформаційний бюлетень УНП (березень-квітень 2023).

  • Національний координатор УНП ФГС СхП Руслан Гаврилюк взяв участь у зустрічі з Дірком Шубелем, спеціальним представником з питань Східного партнерства в ЄС в Брюсселі.
  • Звіт про результати ініціатив УНП, 2022
  • Відбулося спільне засідання Керівного комітету Українська платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та Наглядової ради проекту “Підтримка УНП 2021-2023”.
  • УНП вітає нового члена Робоча група 1 “Демократія, права людини, належне урядування і стабільність” ГО “Україна-2050”.
  • Громадські організації члени РГ3 «Довкілля, зміни клімату та енергетична безпека» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та РГ5 «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС підтримують звернення щодо збереження доступу до екологічних відкритих даних з урахуванням умов воєнного стану, підготовлене громадською організацією “Збережи Дніпро”.
  • 29 березня відбулася публічна дискусія, організована Робочою групою 3 «Довкілля, зміни клімату та енергетична безпека» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, присвячена підсумкам ініціативи «Реформи у сфері довкілля для повоєнного відновлення та європейської інтеграції України».
  • В березні відбулися засідання робочих груп: РГ2, РГ3, РГ4, РГ5
  • Представлено тематичні пріоритети діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства на 2023 рік та Зведений Операційний план діяльності Робочих груп УНП на 2023 рік.

Ви можете познайомитися з аналітичними роботами, документами, звітами та більше прочитати про новини СхП.

інформаційний бюлетень УНП (березень-квітень 2023)

https://mailchi.mp/6c456ff72cc5/unp-eap-csf-newsletter-82018-january-13730816

Підписуйтесь на Інфобюлетень на сайті УНП.

Інформаційний бюлетень випускається в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу