12-14 квітня 2023 року в Брюсселі відбулося засідання Керівного комітету Eastern Partnership Civil Society Forum, під час якого були обговорені ключові теми регіону та громадянського суспільства.

В рамках засідання члени КК ФГС СхП зустрілися з стейкхолдерами 🇪🇺 ЄС:  the European External Action Service – EEAS та DG NEAR EU Neighbourhood & Enlargement.

Українську національну платформу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства на зустрічі представляв Національний координатор Гаврилюк Руслан.

Національний координатор УНП ФГС СхП Руслан Гаврилюк взяв участь у зустрічі з Дірком Шубелем, спеціальним представником з питань Східного партнерства в ЄС (Dirk Schuebel, EU Special Envoy for Eastern Partnership, European External Action Service), яка відбулася в Брюсселі в рамках засідання Керівного комітету ФГС СхП.

 Ключові питання, які були підняті під час зустрічі:

🔶 Політика Східного партнерства має бути модернізована з урахуванням попередніх помилок, які не сприяли запобіганню російської агресії;

🔶 політика безпеки має бути включена до політики Східного партнерства;

🔶 політика Східного партнерства має відповідати євроінтеграційним намірам кожної країни-учасниці та водночас створювати позитивні приклади членства в ЄС, які б надихали інші країни регіону;

🔶 вимір громадянського суспільства політики Східного партнерства, який є чи не найпозитивнішим серед компонентів політики, є ключем до подальших позитивних трансформацій у регіоні.

Руслан Гаврилюк:

Майже через 3,5 роки з останнього візиту до столиці ЄС повернення до живих устрічей у Брюсселі. На порядку денному євроінтеграційні питання, модернізація та більш амбітна політика Східного партнерства.
Використовуємо усі можливості щоб прапор України став повноправним та постійним перед будівлею Європарламенту.

Фото Фейсбук сторінка Руслана Гаврилюка та Dirk Schuebel

https://www.facebook.com/gavrilyuk.r/posts/pfbid02pu1QPFagKoZfGjEgzBWvrq9sJZTYsDreUN95yvpU8Lp6BhWT6MR8buGGVNVJABCDl

https://www.facebook.com/photo/?fbid=5983134618434936&set=a.679582848790166

https://www.facebook.com/unp.eap.csf/posts/pfbid02o4RDLDKYQ4JMsVbaWZNiEcoUX7rkhNqkyA7uBYMPxbyqpCRAJbcBjHgZBbXPqKBhl