Спільне засідання двох груп:  РГ4 УНП СхП «Контакти між людьми»  та РГ6 УС ПГС «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт» відбулося 03 березня  2023  року в онлайн форматі.

Основна мета засідання

Обмінятись інформацією та пропозиціями щодо можливих тем співпраці та плану діяльності груп.  Обговорити актуальні питання, які важливі з точки зору членів груп. Знайти точки дотику між двома групами. Сформувати теми над якими будуть члени групи спільно працювати у 2023 році.

У фокусі учасників були актуальні виклики у сфері освіти, досліджень, культури, інновацій та молоді. Учасники обмінялись кращими практиками діяльності громадських організацій в умовах воєнного часу, фінансових обмежень та виїзду багатьох членів організацій за межі України.

Одним із важливих рішень стали домовленості про узгодження дій двох груп з використання інституційних можливостей двох платформ: УНП СхП та УС ПГС.

Учасники засідання домовились:

  • Проводити моніторинг оголошених конкурсів для ГО на предмет доцільності підготовки спільних проєктних заявок.
  • Проводити моніторинг діяльності інших організацій у сфері пріоритетів РГ4 УНП СхП  та РГ6 УС ПГС з метою розширення співпраці та адвокатування суспільних інтересів у сфері освіти, культури, молоді, науки, цифровізації та інноваційного розвитку. 

Інформація надана Іваном Кульчицьким, координатором РГ4 УНП