В рамках проекту «Разом до перемоги»: підтримка сталості, безпеки та добробуту членів УНП ФГС СхП, що реалізується в рамках регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за фінансової підтримки Європейського Союзу, проведено опитування організацій-членів УНП щодо умов їх діяльності та головних потреб, які постали перед організаціями з початком повномасштабного вторгнення.

Опитування проведено Всеукраїнською профспілкою працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства (членська організація РГ5 УНП ФГС СхП) методом онлайн анкетування членів УНП p 15 вересня по 15 листопада 2022 року.

Мета опитування: дослідження особливостей діяльності, короткострокові та довготермінові плани діяльності, потреби, пропозиції щодо адаптації до нових реалій членських організацій Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства під час проведення повномасштабної війни.

Світлана Внучко, Всеукраїнська профспілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства (членська організація РГ5 УНП ФГС СхП):

Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства – це мережа з понад 140 громадських організацій України, що відстоює інтереси України в рамках Східного партнерства. Її учасники поділяють європейські цінності і саме за них ми боремося – за свободу, за права нашого народу, докладаючи для цього неймовірних зусиль ціною людських життів, колосальних втрат у всіх сферах життя: психічному, матеріальному, технічному, інституційні тощо. УНП – це не лише організації – це набагато більша спільнота українців: співробітників та членів їхніх родин. Крім того, в платформі є організації як з невеликою кількістю співробітників і представництвом в одному з регіонів, так і організації з представництвами в багатьох регіонах України та тисячами членів – наприклад, профспілки та організації роботодавців. Тому, коли ми говоримо про УНП, ми говоримо про тисячі громадян України, які опинилися в складних умовах внаслідок військової агресії Росії.
Війна створила нову реальність, в якій сьогодні живе Україна. Забезпечення стабільності, безпеки та добробуту українських організацій, їхніх сімей та працівників є важливим елементом функціонування громадянського суспільства в Україні. На порядку денному платформи – допомога в адаптації до нових реалій, психологічна підтримка та задоволення першочергових потреб учасників УНП.

Пропонуємо Вам ознайомитись з його результатами.

Презентація результатів опитування

https://www.facebook.com/uttu.org.ua/posts/pfbid025zvkmBCGs9jmFayhu9SLUSCPnj1ovpjdt8xsFfEDt4xKhixPe8f8U21CAakiyHVwl

Дослідження проводилося в рамках проекту «Разом до перемоги»: підтримка сталості, безпеки та добробуту членів УНП ФГС СхП, що реалізується в рамках регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Forum) за фінансової підтримки Європейського Союзу.