11 січня відбувся вебінар «Грантовий менеджмент для підтримки спроможності організацій громадянського суспільства».

До участі у вебінарі долучилося понад 100 учасників. Значна кількість учасників також дивились трансляцію онлайн.

Вебінар в черговий раз підтвердив, що в Україні сформоване сильне громадянське суспільство, яке, незважаючи на складні умови, зберігаючи свою сталість, стійкість та силу, готове реагувати на нові виклики, працювати на перемогу України в цій війні та відстояти своє право бути демократичною, європейською успішною державою.

Автор та ведучий вебінару Іван Кульчицький.

Тренер проєктів з розвитку бізнесу та місцевих громад за підтримки міжнародних донорів USAID, UNFPA, U-LEAD, GIZ, Polish aid, МФ “Відродження”, Сертифікований коуч (ECF); сертифікований ментор із інноваційного підприємництва (CRDF Global USA); експерт із регіонального розвитку програми U-LEAD з Європою; проєктний фахівець Агенції європейських інновацій. Має більше, ніж 20-ти річний досвід співпраці із органами місцевої та центральної влади, бізнесу, навчальними закладами та представниками громадського сектору.

Іван Кульчицький:

1. В Україні громадянське суспільство сформоване. Адже незважаюче на всі ворожі впливи, ми тримаємося і розвиваємося. Я долучений до цього процесу із 1997 року і бачу позитивні зміни.
2. Українці – дуже освідчені і вміють працювати за умови малих бюджетів, постійних криз, революцій та війни. Уявіть собі, що ми можемо зробити за умови добробуту та відсутності манкуртів у нашому суспільстві.
3. У нас громадянське суспільство постійно оновлюється. Приємно бачити синергію між досвідом та молодістю у цьому питанні.

Дякуємо автору та ведучому Іван Кульчицький (Ivan Kulchytskyy) за цікаву та важливу інформацію, щодо джерел фінансування діяльності для ОГС, етапів формування спроможності ОГС, порад як працювати з грантовою заявкою та за те, що поділився власним досвідом про багато інших важливих аспектів, які потрібно враховувати при написанні грантових заявок.

Дякуємо Світлані Внучко (Всеукраїнська профспілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства, РГ5 УНП ФГС СхП) за ідеї та організацію заходу.

Дякуємо Агенція європейський інновацій (Agency of European innovations, РГ4 УНП ФГС СхП), за допомогу в організації та проведенні заходу.

Дякуємо учасникам та учасницям за участь у дискусіях та активну позицію.

Якщо з певних причин Ви не змогли долучитися до участі у вебінарі, але Вас цікавить дана тематика, дивіться запис:

https://www.facebook.com/unp.eap.csf/videos/602769081660923

Таймінг основних питань, які було представлено на даному вебінарі:

00:01:35 Про Українську національну платформу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

00:08:05 Про цілі даного вебінару

00:10:43 Про спікера Івана Кульчицького

00:17:45 Елементи спроможної організації

00:32:10 Матеріали про організаційний розвиток

00:40:39 Грантовий менеджмент – з чого почати?

00:55:50 Місце грантів серед джерел фінансування діяльності ОГС

01:00:52 Особливості грантів

01:05:31 Які процедури та умови отримання грантів

01:06:50 Де шукати інформацію про гранти?

01:15:11 П’ять етапів формування спроможності ОГС

01:31:00 Досвід учасників у формуванні спроможних ОГС

01:46:31 Як працювати із грантовою заявкою

02:01:58 Де навчитися проектної роботи?

02:08:19 Підсумки заходу та відгуки учасників.

Також ви можете ознайомитися з презентацією вебінару, де знайдете багато цікавої та необхідної інформації.

Захід організовано Всеукраїнською профспілкою працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства (РГ5 УНП ФГС СхП) в рамках проєкту «Разом до перемоги»: підтримка сталості, безпеки та добробуту членів УНП ФГС СхП, щореалізується в рамках регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за фінансової підтримки Європейського Союзу.