Опублікована Стратегія комунікації з питань європейської інтеграції України до 2026 року, а також операційний план реалізації Стратегії на період 2022-2024 роки.

Документ розроблений спільно Міністерство культури та інформаційної політики України та Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції , Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції   на виконання Плану заходів з реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄC та НАТО.

Стратегію розроблено за експертної допомоги проєкту ЄС Association4U та Офіс реформ Кабінету Міністрів України на основі комунікаційного аудиту державних органів, залучених до виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Для досягнення головної мети Стратегії передбачається виконання таких цілей:

Стратегічна ціль 1. Громадяни України свідомо підтримують реалізацію стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та розуміють процес реалізації державної політики у сфері європейської інтеграції, його вплив на життя кожного громадянина.

Стратегічна ціль 2. Громадяни України розуміють ключові етапи інтеграції України до Європейського Союзу, а саме імплементацію положень Угоди про асоціацію, секторальну інтеграцію між Україною та Європейським Союзом та інших інтеграційних процесів між Україною та Європейським Союзом, а також інших договорів між Україною та Європейським Союзом, які визначатимуть шлях України до вступу в Європейський Союз як складової внутрішнього реформування України.

Стратегічна ціль 3. Зовнішні аудиторії (громадяни України, які живуть та працюють у державах — членах Європейського Союзу, представники діаспори, громадяни держав — членів Європейського Союзу) розуміють і підтримують стратегічний курс держави щодо набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та здійснення внутрішніх реформ.

Стратегічна ціль 4. Державні органи, установи та організації ефективно співпрацюють та координують зусилля щодо комунікації європейської інтеграції України.

Стратегія та план реалізації доступні за посиланням

Детальніше на Євроінтеграційному порталі

Про головні цілі, які закладені в документі – в інфографіці