УНП ФГС СхП запрошує вас на вебінар.


Наші колеги, Всеукраїнська профспілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства, члени РГ5 УНП запрошують на вебінар «Грантовий менеджмент для підтримки спроможності ОГС».

Дата: 11 січня 2023р.

Час: 11.00 – 13.00

Громадські організації стали надійним тилом для забезпечення військових і гуманітарних потреб. Вистоявши у надскладні місяці війни, ці спільноти шукають способи залишатися ефективними в новій реальності. Щоб посилити стійкість і ефективність організацій громадянського суспільства, а також сприяти їхньому розвитку в умовах війни міжнародні донори оголошують значну кількість грантових конкурсів спрямованих на підтримка ОГС у зв’язку з релокацією з регіонів України, охоплених бойовими діями; підтримку ОГС, які сприяють забезпеченню належних умов для роботи вимушено переміщених осіб та релокованих представників та представниць ОГС, а також їхньої взаємодії з громадами; покращенню операційної та організаційної спроможності громадських організацій та багато інших.

Під час вебінару ви дізнаєтесь про:

• основні правила написання грантової заявки та складання кошторису до неї.

• з яких фахівців повинна складатися команда для написання вашого грантового проєкту.

• основні помилки, яких допускаються апліканти при формуванні пакету документів на грантовий конкурс.

• таємниці успішної комунікації з грантодавцями та вдалих заявок на грант і багато іншої корисної інформації.

Автор та ведучий вебінару Іван Кульчицький.

Тренер проєктів з розвитку бізнесу та місцевих громад за підтримки міжнародних донорів USAID, UNFPA, U-LEAD, GIZ, Polish aid, МФ “Відродження”, Сертифікований коуч (ECF); сертифікований ментор із інноваційного підприємництва (CRDF Global USA); експерт із регіонального розвитку програми U-LEAD з Європою; проєктний фахівець Агенції європейських інновацій. Має більше, ніж 20-ти річний досвід співпраці із органами місцевої та центральної влади, бізнесу, навчальними закладами та представниками громадського сектору.

Просимо зареєструватися до 12.00 години 10 січня 2023 за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd68J46zaz…/viewform…

Організатор: Всеукраїнська профспілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства (Ukrainian Trade Union of Workers in Tourism, Spa areas and Hotel Industry).

Джерело

Захід проводиться в рамках проєкту «Разом до перемоги»: підтримка сталості, безпеки та добробуту членів УНП ФГС СхП, що реалізується в рамках регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за фінансової підтримки Європейського Союзу.