21  грудня 2022 Українська платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та Ukrainian Trade Union of Workers in Tourism, Spa areas and Hotel Industry (члени РГ5 УНП) провели вебінар для організацій-членів Платформи «Психологічні аспекти управління колективом під час війни: покращення комунікацій та ефективності роботи команди».

Під час семінару учасники обговорили такі питання:

1. Командне спілкування vs міжособистісне спілкування.

2. Структура командного спілкування та точки впливу.

3. Вплив війни на спілкування в команді.

4. Як покращити командне спілкування в умовах війни.

5. Мотивація та дисципліна: в чому різниця?

6. Теорії мотивації та як їх використання для підвищення ефективності команд.

7. Емоційний клімат в команді: як надавати конструктивну критику, фокус на відновлення ресурсів, цінності, впровадження ритуалів, стратегія “порожньої скриньки”.

8. Особливості управління в умовах невизначеності: формування нових інструментів та стратегій.

Дякуємо Наталії Горак за цікаву та корисну лекцію.

Дякуємо всім учасникам, які змогли приєднатися, незважаючи на відсутність світла та доступу до інтернету, та обговорити важливі питання налагодження командної роботи в умовах війни.

🔵 Дякуємо організаторам, які звернули увагу на психологічний стан команди.

🔵 Дякуємо Наталії Горак за цікаву та корисну лекцію.

🔵 Дякуємо всім учасникам, які змогли приєднатися, незважаючи на відсутність світла та доступу до інтернету, та обговорити важливі питання налагодження командної роботи в умовах війни.

Джерело

Захід проводився в рамках проекту «Разом до перемоги»: підтримка сталості, безпеки та добробуту членів УНП ФГС СхП, що реалізується в рамках регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Forum) за фінансової підтримки Європейського Союзу.